Czy to Twoja firma?

Politechnika Morska w Szczecinie praca

Szczecin

Od ponad siedmiu dekad Politechnika Morska w Szczecinie stoi na straży morskiej edukacji, odgrywając kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości branży. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować bogate tradycje, które rozpoczęły się w 1947 roku, i które uczyniły nas jednym z wiodących ośrodków akademickich w Polsce, specjalizujących się w gospodarce morskiej i transporcie.

Nasza misja to nie tylko edukacja, ale przede wszystkim przygotowanie studentów do stawienia czoła wyzwaniom nowoczesnego świata, zarówno na morzu, jak i lądzie. Kształcimy wysoko wykwalifikowane kadry oficerskie, w tym nawigatorów i mechaników, którzy są gotowi sprostać wymaganiom współczesnej floty transportowej i rybackiej. Nasze programy nauczania, zgodne ze standardami międzynarodowych konwencji STCW, gwarantują, że nasi absolwenci są światowej klasy specjalistami.

W Politechnice Morskiej w Szczecinie łączymy teorię z praktyką. Bliskość morza i nowoczesne zaplecze dydaktyczne oraz naukowe umożliwiają naszym studentom praktyczną naukę zawodu. Dzięki temu nasi absolwenci wyróżniają się na rynku pracy, będąc gotowymi do podjęcia wyzwań zawodowych zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Jesteśmy uczelnią otwartą na świat. Programy międzynarodowe, takie jak ERASMUS+, pozwalają naszym studentom zdobywać doświadczenie i wiedzę w różnych kulturach i systemach edukacyjnych, co jest nieocenione w globalnej gospodarce morskiej.

Nasze zaangażowanie w edukację i rozwój studentów jest również widoczne w systemie stypendiów i wsparciu finansowym, które oferujemy. Rozumiemy, że inwestycja w edukację to inwestycja w przyszłość, dlatego staramy się zapewnić naszym studentom najlepsze możliwości rozwoju.

W Politechnice Morskiej w Szczecinie jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne laboratoria, zaangażowanie w praktyczne nauczanie i międzynarodowe perspektywy stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja spotyka się z innowacją, a pasja do morza staje się fundamentem sukcesu zawodowego.

Politechnika Morska w Szczecinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy Politechnika Morska w Szczecinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Politechnika Morska w Szczecinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Politechnika Morska w Szczecinie

Siedziba główna

Politechnika Morska w Szczecinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Politechnika Morska w Szczecinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Warszawa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Politechnika Morska w Szczecinie - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy ds. ciężkich

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - codzienne utrzymanie porządku na terenie obiektu,
      - pielęgnacja terenów zielonych, odśnieżanie terenu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie