Czy to Twoja firma?

SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE praca

Szczecin

W sercu Szczecina, przy ulicy Kaszubskiej 42, stoi budynek z duszą i historią, który jest świadkiem wielu ważnych wydarzeń od 1945 roku. Jesteśmy Sądem Okręgowym w Szczecinie, instytucją, która łączy tradycję z nowoczesnością, służąc sprawiedliwości i wspierając praworządność.

Nasze mury opowiadają historie wielu pokoleń, a nasze sale rozbrzmiewają echem sprawiedliwych wyroków. Dzięki rozbudowie i modernizacji nasz neorenesansowy gmach zyskał ponad 600 m kw. powierzchni, co pozwoliło nam na stworzenie zadaszonego Biura Obsługi Klienta oraz wyposażenie go w nowoczesne zaplecze techniczne. Dbamy o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników, jak i interesantów, dlatego zainstalowaliśmy systemy przeciwpożarowe, monitoringu i dozorowania oraz antywłamaniowe i antynapadowe.

W Sądzie Okręgowym w Szczecinie oferujemy szeroki zakres usług prawnych. Zajmujemy się sprawami karnymi, cywilnymi, gospodarczymi, a także pracą i ubezpieczeniami społecznymi. Nasze Biuro Obsługi Interesantów, Czytelnia Akt oraz Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego są zawsze otwarte dla tych, którzy poszukują wsparcia i informacji.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój społeczeństwa i z tego, że możemy być częścią systemu, który dba o porządek i sprawiedliwość. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy każdego dnia pracują z pasją, aby służyć pomocą i zapewnić, że każda sprawa jest traktowana z należytą uwagą i szacunkiem.

W Sądzie Okręgowym w Szczecinie łączymy tradycję z innowacją, by nieustannie poprawiać jakość naszych usług i sprostać oczekiwaniom społeczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – jesteśmy tutaj, aby pomagać, doradzać i chronić prawa każdego obywatela.

SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna prawo i administracja państwowa it (informatyka) bankowość / finanse

Oferty pracy SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE

Siedziba główna

SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Poznań
  3. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SĄD OKRĘGOWY W SZCZECINIE - oferty archiwalne

  • Stażysta

    • Szczecin
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie z załączonym ogłoszeniem oraz na stronie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: ZDANY EGZAMIN MATURALNY
      • Inne wymagania: [Inne] : Wszelkie informacje w tym WYMAGANE DOKUMENTY NA STRONIE SĄDU OKRĘGOWEGO W SZCZECINIE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 598 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. zamówień publicznych

    • Szczecin
    • umowa o pracę

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, ZNAJOMOŚĆ USTAWY O ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH
      • Inne wymagania: Szczegółowe informacje w tym WYMAGANE DOKUMENTY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE SĄDU OKRĘGOWEGO W SZCZECINIE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

Pracodawcy w Szczecinie