Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce Michał Zajdler

Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce Michał Zajdler praca

Poznań

W sercu Poznania, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, znajduje się nasze Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce. Jesteśmy placówką, która z pasją i zaangażowaniem wspiera rozwój najmłodszych mieszkańców Wielkopolski. Nasza historia jest opowieścią o edukacji, trosce i społeczności, która rośnie w siłę z każdym rokiem.

W naszych progach każdego dnia witamy 80 uśmiechniętych dzieci, dla których stworzyliśmy przestrzeń pełną ciepła i kreatywności. Jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć im w odkrywaniu świata, ucząc języka angielskiego, który otwiera przed nimi drzwi do globalnej społeczności. Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana, choć nie zdradzimy wszystkich jej szczegółów, wierzymy, że każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie.

Zatrudnienie psychologa to dla nas nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim świadome wybieranie najlepszej drogi wsparcia dla naszych przedszkolaków. To dowód na to, że zależy nam na kompleksowym podejściu do potrzeb każdego malucha. Nasze podejście do edukacji i rozwoju dzieci jest odzwierciedleniem naszych wartości, w których na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecka.

Chociaż nie posiadamy międzynarodowej obecności czy certyfikatów jakości i bezpieczeństwa, to nasza reputacja i zaufanie, jakim nas obdarzają rodzice, są dla nas najlepszym potwierdzeniem wysokich standardów pracy. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie i jest zauważane.

Nie chwalimy się naszą pozycją rynkową ani stabilnością finansową, ale codziennie pracujemy na to, by być przedszkolem wybieranym przez rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci najlepszego startu w życie. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i miłość do pracy z dziećmi są najlepszą inwestycją w przyszłość.

W Przedszkolu Niepublicznym Latawce Dmuchawce każdy dzień to nowa przygoda, a my z radością zapraszamy do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów tej niezwykłej historii.

Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce Michał Zajdler najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce Michał Zajdler

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce Michał Zajdler

Mapa Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce Michał Zajdler

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gniezno
  3. Wrocław
  4. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce Michał Zajdler - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • 5 300-6 300 zł / mies.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Przedszkole Niepubliczne Latawce Dmuchawce poszukuje osoby na stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego do placówki mieszczącej się w Poznaniu (Naramowice).

      Jeśli chcesz pracować w pozytywnej atmosferze, wśród uśmiechniętych ludzi z pasją i wiedzą, dołącz już teraz do naszego zespołu!

      Zakres obowiązków

      - przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych

      - opieka nad dziećmi i dbanie o ich bezpieczeństwo

      - współpraca z rodzicami oraz pracownikami przedszkola,

      - czynny udział w działalności przedszkola.

      Wymagania

      • bardzo dobrego kontaktu z dziećmi oraz rodzicami,
      • aktywności, optymizmu, kreatywności,
      • wykształcenia kierunkowego
      • empatii, pozytywnego podejścia do życia,
      • zorganizowania,
      • wysokiej kultury osobistej
      • doświadczenia w prowadzeniu grupy

      Oferujemy

      • pracę w zdrowej atmosferze, wśród uśmiechniętych ludzi z pasją,
      • wsparcie i pomoc zespołu,
      • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
      • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,
      • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Pracodawcy w Poznaniu