Czy to Twoja firma?

PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE NOWOLIPKI praca

Warszawa
PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE NOWOLIPKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE NOWOLIPKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE NOWOLIPKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE NOWOLIPKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE NOWOLIPKI - oferty archiwalne

  • Portier/sprzątaczka (1/2 etatu)

    PAŃSTWOWE OGNISKO ARTYSTYCZNE NOWOLIPKI
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne
      • Zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (wymagany staż - lata: 2)
      • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe. Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

        sprzątanie wyznaczonej powierzchni, dbanie o czystość i porządek przed budynkiem, sprawowanie nadzoru nad wejściem głównym do budynku, udzielanie podstawowych informacji interesantom i uczestnikom zajęć, pomoc przy wystawach i wernisażach, zamykanie placówki.

        Praca w wymiarze 1/2 etatu w godz.: 15.00-21.30

        [Zgłoszenia e-mail: art_ognisko@nowolipki.edu.pl
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
        + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie