Kura Warzyw

Czy to Twoja firma?

Kura Warzyw praca

Warszawa

Witajcie w świecie Kura Warzyw, gdzie kebab staje się sztuką, a różnorodność smaków to nasza codzienność. Nasza historia zaczęła się w grudniu 2017 roku w Poznaniu, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy lokal przy ul. Wrocławskiej. Od tamtej pory, nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych kompozycji kebabów sprawiły, że zyskaliśmy miano miejsca z najlepszym kebabem w Warszawie, co potwierdził popularny bloger Maciej w 2019 roku.

Jesteśmy dumni, że nasza "grzęda" liczy już ponad 100 "Kur i Kogutów", którzy każdego dnia wkładają całe serce w to, co robią. Nasza obecność w Warszawie jest silna – możecie nas odwiedzić w centrum przy ul. Chmielnej, na Mokotowie, w Hali Gwardii, a także w naszym najnowszym punkcie na Żoliborzu. Każdy lokal to miejsce, gdzie różnorodność i oryginalność idą w parze z jakością i świeżością produktów.

Nasze menu to prawdziwa uczta dla podniebienia. Oferujemy kebaby w różnych wariantach – od berlińskiego gemüse, przez fusion, turecki, aż po wegański. Dla miłośników mięsa mamy kurczaka, baraninę i wołowinę, a dla poszukujących roślinnych alternatyw – "Roślinną Kurę". Nie zapominamy również o wegetarianach i weganach, dla których przygotowaliśmy Vege Klasyk i Fura Warzyw.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z Arturem Skotarczykiem, szefem kuchni z gwiazdką Michelin, oraz z tureckimi rzemieślnikami z Berlina, którzy pomogli nam stworzyć autorskie kebaby. Jakość mięsa jest dla nas kluczowa – nasi dostawcy przeszukiwali rynki w Polsce, Niemczech i Turcji przez wiele miesięcy, aby znaleźć najlepsze produkty.

W Kura Warzyw nie zapominamy również o wygodzie naszych klientów. Oferujemy dostawę jedzenia na terenie Warszawy za pośrednictwem popularnych aplikacji dostawczych oraz możliwość zamówienia jedzenia przez naszą stronę internetową lub aplikację z odbiorem osobistym.

Nasze podejście do gastronomii jest profesjonalne, a nasze oryginalne i autorskie kompozycje kebabów stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Zapraszamy Was do doświadczenia tej różnorodności smaków i dołączenia do naszej grzędzie. Razem tworzymy historię Kura Warzyw – miejsca, gdzie kebab to nie tylko posiłek, to prawdziwa przygoda kulinarna.

Kura Warzyw najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Kura Warzyw

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kura Warzyw

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Kura Warzyw

Siedziba główna

Kura Warzyw poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kura Warzyw - oferty archiwalne

  • Zastępca Kierownika Restauracji

    Kura Warzyw
    • Warszawa
    • pełny etat
    • 5 300-5 930 zł / mies.
    • Cześć!

      Jesteśmy Kura Warzyw — Gemüse Kebap®. Działamy od 6 lat. Mamy 6 lokali w Poznaniu i w Warszawie. Tworząc autorskie kebaby, robimy rewolucję na tym rynku i pokazujemy, że kebap może być premium. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni w rankingach gastronomicznych. Relacje z naszymi Gośćmi są dla nas tak samo ważne jak relacje w zespole. W związku z rozwojem i trwającą ekspansją poszukujemy osoby, która może nam w tym pomóc na stanowisku Zastępcy Kierownika Lokalu.

      Poznaj Kurę od kuchni:

      • kurawarzyw.pl/kariera

      • youtube.com/watch?v=6-tIWof8fe0

      Poznaj historię ludzi Kury:

      Michalina: facebook.com/photo.php?fbid=468319875445620

      Adam: facebook.com/share/QeimXmFJae7Q3axQ/?mibextid=WC7FNe

      #DajSięZrekrutować

      Zakres obowiązków

      • zarządzanie zespołem, w tym koordynację pracy oraz tworzenie grafiku,
      • tworzenie celów biznesowych oraz ich osiąganie,
      • analizowanie wyników finansowych,
      • tworzenie i przeprowadzanie szkoleń,
      • realizacja kampanii marketingowych,
      • rozwój kompetencji miękkich,
      • zarządzanie i organizacja czasem,
      • korzystanie z pakietu Microsoft Office oraz POS.

      Wymagania

      • co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku Zastępcy Kierownika Lokalu w sieci lokali gastronomicznych lub min. roczne doświadczenia na stanowisku Kierownika Zmiany,

      • umiejętności efektywnego zarządzania finansami lokalu we współpracy z Kierownikiem Lokalu oraz osiągania oczekiwanych wyników finansowych,

      • podejmowanie działań, które zapewnią najwyższą jakość doświadczenia gastronomicznego naszym Gościom,

      • samodzielnoś, zaangażowanie i odwaga w sytuacji codziennej oraz kryzysowej,

      • chęć do uczenia się i rozwoju oraz wspierania rozwoju pracowników,

      • wysoka kultury osobistej,

      • pozytywne podejścia i zdolności interpersonalnych.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia w przedziale: 5 300 – 5 936 zł brutto,

      • umowę o pracę lub B2B,

      • premię za osiągane rezultaty,

      • płatne szkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia,

      • możliwość stałego rozwoju kompetencji w różnych obszarach,

      • współpracę z doświadczoną kadrą zarządzającą,

      • samodzielność i elastyczność pracy,

      • system poleceń pracowników.

Pracodawcy w Warszawie