Medicover Optyk

Medicover Optyk najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Medicover Optyk

Praca alert - powiadomienia

Praca Medicover Optyk

Mapa Medicover Optyk

Siedziba główna

Medicover Optyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Medicover Optyk

Pełna nazwa
MEDICOVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Aleje Jerozolimskie 96 00-807 Warszawa
NIP
5251577627
REGON
012396508
KRS
0000021314
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
23.06.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.10.Z Działalność szpitali
  • 86.21.Z Praktyka lekarska ogólna
  • 86.22.Z Praktyka lekarska specjalistyczna
  • 86.23.Z Praktyka lekarska dentystyczna
  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Medicover Optyk - oferty archiwalne

  • Asystent ds. Sprzedaży w Salonie Optycznym

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Wsparcie współpracowników w obsłudze i znalezieniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów
      • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji związanej z zamówieniami klientów
      • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie
      • Udział w szkoleniach produktowych i kompetencyjnych

      Wymagania

      • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzanych zadań
      • Zorientowanie na szybkie zdobywanie wiedzy i umiejętności
      • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży

      Oferujemy

      • Elastyczna formuła zatrudnienia – na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
      • Godziny pracy, które pozwolą pogodzić obowiązki zawodowe i życie prywatne,
      • Kompleksowe wdrożenie i przygotowanie do realizacji powierzanych zadań,
      • Możliwość nabywania doświadczenia pod okiem wykwalifikowanego zespołu,
      • Określona ścieżka kariery ze wskazaniem konkretnych etapów i zakresu wsparcia,
      • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez rozbudowany program szkoleń sprzedażowych, produktowych i stylizacyjnych,
      • Praca z najwyższej jakości asortymentem i zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami,
      • System premiowy, doceniający zaangażowanie, zarówno w zakresie realizowanych wyników, jak i wkładu w rozwój naszej oferty,
      • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym,
      • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover

      Dowiedz się więcej na temat firmy i zobacz, co o pracy w naszych salonach mówią nasi pracownicy:

Pracodawcy w Warszawie

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka