AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC

Czy to Twoja firma?

AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC praca

Świnoujście
AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC to renomowana firma ubezpieczeniowa z siedzibą w Świnoujściu, która od 2008 roku współpracuje z czołowym Towarzystwem Ubezpieczeniowym PZU. Specjalizujemy się w oferowaniu kompleksowych rozwiązań ubezpieczeniowych, które obejmują ubezpieczenia pojazdów, majątku osobistego i firmowego, podróży, życia i zdrowia, a także ubezpieczenia grupowe, emerytalne i inwestycyjne oraz odpowiedzialność cywilną. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością obsługi, gdzie priorytetem jest zbudowanie długotrwałych relacji z klientami i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Wyróżnia nas przekonanie, że jakość obsługi jest pamiętana znacznie dłużej niż cena, co czyni nas zaufanym partnerem w ochronie tego, co dla naszych klientów najcenniejsze.
AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy

Mapa AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Świnoujście
  3. Lublin
  4. Stargard
  5. Bielsko-Biała
  6. Poznań
  7. Szczecin
  8. Wrocław
  9. Wrzesnia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AGENTURA GRAŻYNA TOSNOWIEC - oferty archiwalne

  • Asystent biurowy

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Jeżeli lubisz pracę biurową i kontakt z klientem, a przy tym chciałbyś mieć stabilny zarobek i regularne godziny pracy być może to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      - praca biurowo- administracyjna

      - bieżąca obsługa serwisowa klienta

      - zaangażowanie w bieżące plany pracy agencji

      - pomoc w bieżącej obsłudze klienta przez Agenta

      Wymagania

      - zaangażowania w powierzone zadania
      - chęci nauki i rozwoju
      - umiejętności wypracowywania kompromisów
      - rzetelności
      - budowania dobrego wizerunku wśród klientów

      Oferujemy

      - stabilne dni pracy (Poniedziałek- Piątek)
      - szkolenia wdrażające
      - uzyskanie licencji Agenta
      - stałe wynagrodzenie wraz z planem premiowym
      - pełną umowę o pracę
      - rozwój zawodowy poprzez podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie obowiązków zawodowych
      - rozwój finansowy- wprost do zaangażowania w pracę i chęci dalszego rozwoju masz możliwość stale podnosić swój zarobek oraz premię

Pracodawcy w Świnoujściu