Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 2 praca

Świnoujście
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa nr 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 2

Mapa Szkoła Podstawowa nr 2

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 2 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa nr 2
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Świnoujście
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania fizycznego

    • Świnoujście
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć wychowania fizycznego - zajęcia dydaktyczne z uczniami na basenie miejskim.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie fizyczne
      • Inne wymagania: Wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Uprawnienia do prowadzenia nauki pływania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 381 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świnoujściu