Czy to Twoja firma?

ŻŁOBEK MIEJSKI KUBUŚ PUCHATEK praca

Świnoujście

Od ponad trzech dekad Żłobek Miejski "Kubuś Puchatek" w Świnoujściu jest synonimem troskliwej i profesjonalnej opieki nad najmłodszymi. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku, z myślą o zapewnieniu rodzicom miejsca, gdzie mogą z pełnym zaufaniem powierzyć opiekę nad swoimi pociechami. Nasza placówka to nie tylko przestrzeń, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas, ale przede wszystkim środowisko, które wspiera ich wszechstronny rozwój.


Z dumą podkreślamy, że nasze atuty to nie tylko wykwalifikowani i pełni empatii opiekunowie, ale także dodatkowe udogodnienia, takie jak własna kuchnia, która codziennie dostarcza maluchom zdrowych i zbilansowanych posiłków, oraz dostęp do opieki medycznej, co zapewnia rodzicom spokój ducha o zdrowie i bezpieczeństwo ich dzieci.

W naszym żłobku każdy dzień to nowa przygoda i okazja do nauki poprzez zabawę. Wierzymy, że pierwsze lata życia są kluczowe dla rozwoju dziecka, dlatego stworzyliśmy miejsce, które jest bezpieczną przystanią, sprzyjającą odkrywaniu świata przez najmłodszych.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasza lokalna działalność ma ogromne znaczenie dla społeczności, w której funkcjonujemy. Nasze zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości usług zostało docenione przez liczne rodziny, które od lat powierzają nam to, co mają najcenniejsze – swoje dzieci.

Zapraszamy do Żłobka Miejskiego "Kubuś Puchatek", gdzie każde dziecko jest traktowane z indywidualną uwagą, a jego rozwój i dobrostan są naszym priorytetem. Razem tworzymy przestrzeń pełną ciepła, radości i niekończącej się ciekawości.

ŻŁOBEK MIEJSKI KUBUŚ PUCHATEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy ŻŁOBEK MIEJSKI KUBUŚ PUCHATEK

Praca alert - powiadomienia

Praca ŻŁOBEK MIEJSKI KUBUŚ PUCHATEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ŻŁOBEK MIEJSKI KUBUŚ PUCHATEK

Siedziba główna

ŻŁOBEK MIEJSKI KUBUŚ PUCHATEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ŻŁOBEK MIEJSKI KUBUŚ PUCHATEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Świnoujściu