Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o praca

Świnoujście

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie dystrybucji ciepła systemowego w Polsce. Nasza historia zaczęła się 1 stycznia 1983 roku w Białej Podlaskiej, a od tego czasu nieustannie ewoluowaliśmy, by sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów oraz wyzwaniom środowiskowym. Przez lata zmienialiśmy strukturę organizacyjną, co zaowocowało podziałem na trzy samodzielne jednostki w 1992 roku, a następnie przekształceniem w spółkę prawa handlowego w 1995 roku.

Nasza misja to dostarczanie ciepła do celów grzewczych i przygotowania ciepłej wody użytkowej, które są niezbędne dla komfortu i codziennego życia mieszkańców miasta Bełchatowa. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko produkcję i przesył energii cieplnej, ale również szeroki zakres usług, w tym obsługę inwestycyjną, doradztwo technologiczne, prowadzenie robót inwestycyjnych i remontowych, a także wykonawstwo nowych instalacji i sieci ciepłowniczych.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej ciepłowni OZE o mocy 17 MW na biomasę, która jest wyrazem naszego zaangażowania w innowacje i jakość. Spełniamy restrykcyjne normy dyrektywy MCP, co świadczy o naszym zobowiązaniu do ochrony środowiska i dostarczania energii w sposób zrównoważony.

Nasze zaangażowanie w społeczność wykracza poza dostarczanie ciepła. Prowadzimy edukację ekologiczną, organizując „Lekcje ciepła” i „Dni otwartych ciepłowni” dla dzieci i młodzieży, by wzbudzić świadomość ekologiczną w młodych pokoleniach.

Pod nadzorem właścicielskim Prezydenta Miasta Biała Podlaska, Michała Litwiniuka, dbamy o stabilność finansową i ciągły rozwój. Nasz konkurencyjny atut to ciepłownia opalana biomasą oraz nowoczesne urządzenia, które zapewniają pełny zakres regulacji i sterowania poborem ciepła, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych odbiorców naszych usług, gdzie jakość, innowacyjność i odpowiedzialność społeczna idą w parze z ciepłem, które dostarczamy.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport praca fizyczna serwis / montaż energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. zo.o - oferty archiwalne

  • Maszynista urządzeń cieplnych

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Zapewnienie ciągłości produkcji energii cieplnej.
      2. Przeprowadzenie bieżących przeglądów, konserwacji i napraw maszyn, urządzeń i instalacji energetycznych w Ciepłowni Miejskiej.
      3. Obsługa eksploatacyjna i utrzymanie sprawności kotłów, pomp, taśmociągów i urządzeń pomocniczych w Ciepłowni Miejskiej.
      4. Utrzymanie porządku i czystości w Ciepłowni Miejskiej i w wyznaczonych rejonach wewnętrznych i zewnętrznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne dodatkowo wskazane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 290 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 15% premii regulaminowej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromonter akpia

      Zapewnienie ciągłości zasilania Spółki w energię elektryczną, sprawności działania rozdzielni, instalacji i urządzeń elektro-energetycznych będących własnością przedsiębiorstwa ze szczególnym uwzględnieniem bieżcej eksploatacji, napraw i konserwacji urządzeń Ciepłowni Mejskiej.
      Wykonywanie zadań inwestycyjnych, remontowych i konserwacyjnych w zakresie swojej wiedzy i kompetencji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - techniczne, wskazane średnie techniczne. Minimum 3-letnie doświadczenie pracy w danym zawodzie. uprawnienia eksploatacji w zakresie grupy 1 i2. Oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na stanowisko elektromonter akpia" składać w sekretariacie PEC sp.zo.o. Praca w godzinach od 7.00 do 19.00, od 19.00 do 7.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 15% premi regulowanej

Pracodawcy w Świnoujściu