Czy to Twoja firma?

Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu praca

Świnoujście

Witajcie w Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście, sercu wsparcia dla naszych lokalnych placówek oświatowych. Nasza historia zaczęła się pisac 1 marca 2021 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na reaktywację struktury, która już kiedyś skutecznie służyła naszej społeczności. Od tego czasu, z dumą dostarczamy niezbędne usługi finansowo-księgowe oraz administracyjno-organizacyjne, które są fundamentem dla prawidłowego funkcjonowania szkół i innych instytucji edukacyjnych.

Nasze usługi są kluczowe dla zapewnienia płynności i efektywności zarządzania finansami w oświacie, co przekłada się na lepszą jakość nauczania i rozwój naszych dzieci i młodzieży. Jesteśmy zlokalizowani w samym sercu miasta, co ułatwia współpracę i komunikację z placówkami, które wspieramy.

Chociaż nie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia niezawodnym partnerem dla edukacji w Świnoujściu. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, aby nasi edukatorzy mogli skupić się na tym, co najważniejsze - edukacji przyszłych pokoleń.

Nasza oferta to nie tylko wsparcie w codziennym zarządzaniu finansami, ale również pomoc organizacyjna, która pozwala na sprawniejsze funkcjonowanie oświaty w naszym mieście. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju lokalnej społeczności i mamy nadzieję, że nasza praca będzie nadal owocować sukcesami naszych uczniów i nauczycieli.

W Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu, każdego dnia piszemy nowy rozdział w historii lokalnej edukacji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, która stawia na rozwój, jakość i przyszłość.

Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu

Mapa Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu

Siedziba główna

Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Świnoujście
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Usług Wspólnych Gminy Miasto Świnoujście w Świnoujściu - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników administracji i obsługi jednostek obsługiwanych, prowadzenie wszystkich spraw wynikających ze stosunku pracy do spraw emerytalno - rentowych pracowników, prowadzenie dokumentacji dotyczącej zmiany uposażenia , dodatków, wymiaru czasu pracy, przeniesień pracowników, prowadzenie dokumentacji dotyczącej nagród i kar, nagród jubileuszowych, sporządzenie dokumentacji kadrowej dotyczącej urlopów zdrowotnych, urlopów związanych z rodzicielstwem, kontrola terminowości wykonywanych badań kontrolnych, okresowych przez nauczycieli i wszystkich pracowników szkół, kontrola aktualności obowiązkowych szkoleń BHP oraz współpraca z inspektorem dotycząca terminu ich przeprowadzania, obsługa programu kadrowego VULKAN, PŁATNIK, wysyłanie sprawozdań statystycznych GUS, PFRON, udział w opracowywaniu projektów budżetu wczęści dotyczącej kadr, prowadzenie miesięcznych ewidencji czasu pracowników niepedagogicznych jednostek obsługiwanych, przygotowanie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia pracowników jednostek obsługiwanych - ogólny zakres obowiązków na stanowisku : specjalista ds. kadr/strona BIP UM Świnoujście

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - co najmniej 2 letni staż pracy, średnie - co najmniej 3 letni staż pracy. Posiada znajomość regulacji prawnych: Kodeks Pracy, Karta Nauczyciela, Ustawa pracownika samorządowego, Ustawa o systemie oświaty, znajomość obsługi komputera, obsługa systemu informatycznego VULKAN, PŁATNIK

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świnoujściu