Czy to Twoja firma?

BEATA GREB praca

Świdnik

Witaj, jestem BEATA GREB i z przyjemnością zapraszam Cię do poznania mojej działalności, która kwitnie w sercu malowniczego Świdnika. Moja firma to przede wszystkim pasja i zaangażowanie w świadczenie usług z zakresu ubezpieczeń. Z dumą reprezentuję produkty ubezpieczeniowe kilkunastu renomowanych towarzystw i firm ubezpieczeniowych, oferując moim klientom szeroki wachlarz możliwości zabezpieczenia ich przyszłości finansowej oraz zdrowotnej.

Choć mogę nie podzielić się z Tobą pełną historią mojej firmy czy szczegółami dotyczącymi jej pozycji rynkowej, chcę, abyś wiedział, że każdego dnia stawiam na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Doradztwo w zakresie ubezpieczeń to nie tylko moja praca, ale również misja, w której skupiam się na potrzebach i oczekiwaniach tych, którzy zdecydują się zaufać mojej wiedzy i doświadczeniu.

W mojej ofercie znajdziesz rozwiązania dostosowane do Twojego życia, Twoich planów i marzeń. Bez względu na to, czy szukasz ochrony na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, czy też chcesz zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny, jestem tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Podchodzę do każdego klienta z empatią i zrozumieniem, bo wiem, że każda sytuacja życiowa jest inna i wymaga spersonalizowanego podejścia. Wierzę, że zaufanie, które buduję z moimi klientami, jest fundamentem trwałych relacji i satysfakcji z wyboru moich usług.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy, w której razem możemy przeanalizować Twoje potrzeby i dobrać ubezpieczenie, które będzie dla Ciebie najlepsze. Razem stworzymy plan, który da Ci spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie Twojego życia.

BEATA GREB najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy BEATA GREB

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEATA GREB

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa BEATA GREB

Siedziba główna

BEATA GREB poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
BEATA GREB
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BEATA GREB - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    BEATA GREB
    • Lublin
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie klientów

      • Spotkania handlowe z klientami

      • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

      • Realizacja planów sprzedażowych w ramach trzech linii produktowych: ubezpieczenia zdrowotne, indywidualne oraz grupowe

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • Minimum średnie wykształcenie

      • Miła aparycja

      • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe

      • Prawo jazdy kat. B

      • Samodzielność i przedsiębiorczość

      • Gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej

      Oferujemy

      • 3 stopniowy system wynagradzania ( podstawa, prowizja i premia kwartalna)

      • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

      • szeroki wachlarz szkoleń

      • szkolenie wdrożeniowe

      • benefity

Pracodawcy w Świdniku