Czy to Twoja firma?

PIEKARNIA ADAMPOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Świdnik

Od ponad trzech dekad pieczemy dla Was historię smaku i jakości. W Piekarni Adampol, nasza pasja do wypieku chleba i słodkości rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to Roman Joć wraz z żoną Anną otworzyli pierwszą piekarnię. Od tamtego czasu, każdy dzień to kolejny rozdział w naszej rodzinnej opowieści, której kulminacyjnym momentem było otwarcie nowoczesnego zakładu piekarniczego w Świdniku w 2009 roku.

Jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić pozycją jednej z najbardziej rozpoznawalnych piekarni na Lubelszczyźnie. Nasz zespół to 110 osób, które codziennie wkładają serce w produkcję 25 tysięcy bochenków chleba, abyście mogli cieszyć się świeżością i smakiem, których szukacie.

Nasza misja jest prosta, ale głęboka – sprawić, by nasi klienci byli zadowoleni z produktów, po które sięgnęli i chcieli po nie wracać. To właśnie dlatego stawiamy na naturalność, dbałość o detale i najwyższą jakość. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór świeżych wyrobów piekarniczych, cukierniczych oraz przekąsek, które są wynikiem połączenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych z tradycyjnymi recepturami.

Znane jest nam połączenie nowoczesnej technologii z bogatym doświadczeniem zdobytym przez ponad 30 lat. Wybieramy naturalne surowce od sprawdzonych, lokalnych dostawców, co pozwala nam na ciągłe podnoszenie standardów i oferowanie Wam produktów, które nie tylko zachwycają smakiem, ale są także zdrowe.

Nasze wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości są potwierdzone certyfikatami, co jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale przede wszystkim zobowiązaniem wobec Was, naszych Klientów. Dziękujemy, że jesteście z nami i pozwolicie nam być częścią Waszego codziennego życia – zarówno przy porannej kawie, jak i rodzinnych obiadach. Razem tworzymy piekarnię, która jest czymś więcej niż miejscem – jest domem smaku i tradycji, którym chcemy się z Wami dzielić.

PIEKARNIA ADAMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł praca fizyczna doradztwo / konsulting / audyt hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PIEKARNIA ADAMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNIA ADAMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PIEKARNIA ADAMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

PIEKARNIA ADAMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PIEKARNIA ADAMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa żywności

    PIEKARNIA ADAMPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Świdnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kontrola jakości wyrobów gotowych, obszarów pracy oraz magazynów;
      Zarządzanie magazynem surowców oraz receptur;
      Opracowanie kalkulacji produktowych i współpraca z technologami produkcji
      Nadzór nad dokumentacją BHP, GMP, HACCP, BDO oraz dokumentacją obiektu;
      Koordynacja i zarządzanie działem utrzymania czystości (4os);
      Obsługa audytów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: **Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001, Systemy zarządzania jakością ISO, HACCP i BHP
      • Inne wymagania: [Inne] : Wykształcenie w kierunkach związanych z technologią żywności lub bezpieczeństwem żywności Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem Dobra znajomość konstrukcji oraz tworzenia procedur w księdze HACCP Motywacja do pracy oraz zaangażowanie Wysokie umiejętności interpersonalne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent do spraw księgowych i kadrowych

    • Świdnik
    • część etatu

      - prace administracyjne
      - prowadzenie dokumentacji pracowniczej
      - wprowadzenia dokumentów księgowych do systemu
      - współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
      - kontrola nad system rejestru czasu pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: [Inne] : - ukończone technikum lub szkoły zawodowe na kierunku związanym z księgowością oraz administracją - studenci lub absolwenci studiów na kierunku księgowość lub administracja

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN

Pracodawcy w Świdniku