Czy to Twoja firma?

TEMARED sp. z o.o. praca

Świdnik

Witajcie, jesteśmy TEMARED, sercem naszej działalności jest pasja do tworzenia niezawodnych przyczep samochodowych. Od ponad dwóch dekad, z małej lokalnej firmy, wyrosliśmy na jednego z liderów branży w Polsce, a nasze produkty zdobywają uznanie na całym świecie.

Nasza oferta to ponad 120 typów przyczep, które są synonimem innowacji i jakości. Każda z nich jest wynikiem starannej pracy i zaangażowania naszego zespołu, który liczy ponad 500 osób. Dzięki nim, możemy realizować nawet najbardziej indywidualne i wymagające zamówienia naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że nasze przyczepy są tworzone z najlepszych materiałów i podzespołów dostarczanych przez renomowanych producentów. To dzięki nim nasze produkty są trwałe, bezpieczne i niezawodne. Nasza obecność na rynkach międzynarodowych, w 36 krajach i ponad 200 punktach sprzedaży, jest potwierdzeniem, że jakość naszych przyczep jest doceniana na całym świecie.

Jako firma, która trzykrotnie otrzymała nagrodę Diament Forbes, potwierdzamy naszą dynamiczną rozwijającą się pozycję na rynku. Nasze przyczepy samochodowe to nie tylko produkty, to także odzwierciedlenie naszej misji i wartości, które choć nie zostały tutaj bezpośrednio wymienione, są wplecione w każdy aspekt naszej działalności.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy na co dzień doświadczają jakości i niezawodności przyczep TEMARED. Razem możemy więcej!

TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna serwis / montaż księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Swidnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TEMARED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier wyrobów gotowych z udt.

    • Świdnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa magazynu, towarów gotowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B, obsługa wózka widłowego z napędem mechanicznym z UDT
      • Inne wymagania: Mile widzia UDT. Wymagane uprawnienia. Praca na terenie Świdnika.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ekspedycji

    • Świdnik

      Odbiór wyrobu gotowego z produkcji i konfekcjonowanie go na powierzchniach magazynu wyrobu gotowego, przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki zgodnie z wytycznymi, załadunek aut na podstawie dokumentów wywozowych porządkowanie placu wyrobów gotowych, dbanie o właściwe zagospodarowywanie powierzchni magazynowych, obsługa wózka widłowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, uprawnienia UDT do kierowania i obsługi wózka widłowego, dokładność, sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
      • Inne wymagania: Gotowość do pracy zmianowej ( 2 zmiany, pon- pt, 6-14, 14-22)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN

Pracodawcy w Świdniku