Czy to Twoja firma?

AUTO LUX MARIUSZ STOPA praca

Świdnik

Witaj w Auto-Lux Mariusz Stopa, Twoim zaufanym warsztacie samochodowym, który od 2001 roku służy mieszkańcom Kalinówki i okolic swoją wiedzą i doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Nasza historia zaczęła się od instalacji LPG, ale z czasem nasza pasja i dążenie do doskonałości pozwoliły nam rozszerzyć ofertę o pełen zakres usług mechanicznych i wiele więcej.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować naszym klientom szeroki wachlarz usług, w tym mechanikę pojazdową, serwis i naprawę klimatyzacji, montaż oraz serwis instalacji LPG, przeglądy okresowe, wulkanizację, diagnostykę komputerową, naprawę i czyszczenie DPF, geometrię kół, a także przygotowanie pojazdu do przeglądu rejestracyjnego. Zawsze dbamy o to, aby nasze usługi były wykonywane z najwyższą starannością i precyzją.

W Auto-Lux stawiamy na innowacje i jakość. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, które pozwalają na szybkie i precyzyjne wykrywanie usterek. Wiedza i doświadczenie naszych mechaników są potwierdzone wieloma certyfikatami, co jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Jako właściciel, Mariusz Stopa, zawsze stawiam na rozwój i doskonalenie warsztatu, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezpiecznymi i sprawdzonymi pojazdami. Nasze kompleksowe zaplecze techniczne oraz nowoczesne urządzenia diagnostyczne to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam na kompleksową obsługę pojazdów i szybką naprawę.

W Auto-Lux rozumiemy, że zaufanie naszych klientów jest najważniejsze. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić pojazdom długotrwałe i niezawodne działanie. Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie profesjonalizm łączy się z sercem do motoryzacji. Razem zadbajmy o Twoje auto!

AUTO LUX MARIUSZ STOPA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Świdnik
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy AUTO LUX MARIUSZ STOPA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO LUX MARIUSZ STOPA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTO LUX MARIUSZ STOPA

Siedziba główna

Praca AUTO LUX MARIUSZ STOPA - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    AUTO LUX MARIUSZ STOPA
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000-8 500 zł / mies.
    • Warsztat samochodowy QService Castrol Auto-Lux Mariusz Stopa w Kalinówce, zatrudni mechanika samochodowego, elektromechanika z doświadczeniem na samodzielne stanowisko. Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony, dobre warunki pracy, możliwość szkoleń i rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie, stabilną pracę. Praca dwuzmianowa 8-16, 11-19. Mile widziana znajomość obsługi i naprawy samochodowych instalacji gazowych oraz serwisu i naprawy klimatyzacji. Zapraszamy

      Zakres obowiązków

      Naprawy bieżące oraz eksploatacyjne pojazdów samochodowych

      Wymagania

      Samodzielne diagnozowanie usterek

      Znajomość obsługi programów diagnostycznych

      Oferujemy

      Bardzo dobre warunki pracy

      Samodzielne , dobrze wyposażone standardowo pracy

      Pracę w młodym dynamicznym zespole

      Kursy oraz szkolenia zawodowe

Pracodawcy w Świdniku