Mąka i Woda Marzena Stafin

Czy to Twoja firma?

Mąka i Woda Marzena Stafin praca

Szczecin

Witajcie w świecie Mąki i Wody, gdzie pasja do pieczenia i kulinarnych doznań łączy się z tradycją i nowoczesnością. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2022 roku w malowniczych Pyrzycach, gdzie codziennie dbamy o to, aby nasze pieczywo i wypieki były synonimem świeżości i najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami owocami naszej pracy, które powstają z miłości do rzemiosła piekarskiego. Nasze produkty to nie tylko chleb czy ciasta, to historie pisane smakiem i zapachem, które mają za zadanie umilać Wasze codzienne chwile.

W Mące i Wodzie znajdziecie nie tylko piekarnię, ale i miejsce pełne kulinarnych doświadczeń. Nasze restauracje i stałe placówki gastronomiczne to przestrzenie, w których każdy posiłek staje się okazją do celebrowania. Oferujemy również ruchome placówki gastronomiczne, które przybliżają nasze wyroby wszystkim ceniącym sobie wygodę i dostępność.

Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i dostosowanie do potrzeb naszych klientów, dlatego z radością oferujemy usługi kateringowe. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych to dla nas kolejna forma dzielenia się pasją i umiejętnościami.

Nasza wizja poprawy kultury polskich wypieków to nie tylko słowa – to misja, którą realizujemy każdego dnia, dbając o to, by nasze produkty były zawsze wyjątkowe. Chcemy, aby Mąka i Woda była miejscem, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy kęs jest świadectwem naszej dbałości o detale.

Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania smaków i aromatów, które tworzymy z myślą o Was – naszych klientach. Dołączcie do naszej podróży po świecie pieczenia, gdzie każdy produkt opowiada własną historię.

Oferty pracy Mąka i Woda Marzena Stafin

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mąka i Woda Marzena Stafin

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mąka i Woda Marzena Stafin

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Mąka i Woda Marzena Stafin - oferty archiwalne

  • Piekarz / Pomocnik Piekarza

    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Czy chcesz być częścią małego, ale oddanego i skupionego na szczegółach, zespołu?Szukamy pracownika na pełen etat! Nie wymagamy doświadczenia !!Szukamy gracza zespołowego, kogoś z naturalną ciekawością i zainteresowaniem chlebem i ciastkami.Musisz być dobrze zorganizowany, przywiązany do jakości i co najważniejsze, chcieć rozwijać się razem z nami!Więcej informacji pod numerem telefonu 888 011 844 lub e-mail makaiwodapiekarnia@gmail.com

      Zakres obowiązków

      *Przygotowanie stanowiska pracy

      * Wyrabianie ciasta

      * Formaowanie pieczywa

      *Praca przy piecu

      *Prowadzenie zakwasow , ciast

      Wymagania

      Oczekujemy:

      * Sumienność,

      *Rzetelności,

      *Dobrej organizacji pracy własnej,

      * Umiejętności pracy w zespole Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu .

      Oferujemy

      *Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia uznaniowa

      *Szkolania

      * Stabilne zatrudnienie

      * Przyjazną atmosferę w młodym Zespole

      * Możliwość rozwóju .

Pracodawcy w Szczecinie