Czy to Twoja firma?

Fundacja Speak Up praca

Świnoujście

Witaj, jestem częścią Fundacji Speak Up – organizacji, która tętni życiem w sercu Świnoujścia. Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu, innowacji i społecznej odpowiedzialności. Od prowadzenia "Koła osób chorych na Parkinsona" po organizowanie warsztatów sensoplastycznych, nasze działania są odzwierciedleniem głębokiego zrozumienia potrzeb lokalnej społeczności.


Nasza oferta to nie tylko wsparcie dla osób zmagających się z trudnościami życiowymi, ale także edukacyjne ścieżki rozwoju poprzez naszą szkołę języka angielskiego Catopolis oraz zajęcia sportowe, które łączą ludzi niezależnie od wieku czy pochodzenia. W 2023 roku zostaliśmy uhonorowani nominacją do nagrody Super Samorząd Fundacja Batorego, co jest potwierdzeniem naszej silnej pozycji na rynku i wpływu, jaki mamy na otaczającą nas rzeczywistość.

Nasza misja to nie tylko słowa – to działania, które codziennie motywują obywateli do aktywizacji, podejmowania inicjatywy i integracji. Wierzymy, że każdy z nas ma potencjał, by zmieniać świat na lepsze, a nasza rola polega na wspieraniu tej przemiany. Dzięki dodatkowym usługom, takim jak wsparcie psychologiczne, tworzymy przestrzeń, w której każdy może znaleźć pomoc i zrozumienie.

W Fundacji Speak Up każdy dzień to nowa historia. Historia, w której wspólnie piszemy scenariusz lepszego jutra. Zapraszamy Cię, byś stał się częścią tej opowieści. Razem możemy więcej. Razem możemy lepiej. Razem możemy głośniej mówić o tym, co ważne. Speak Up – bo Twój głos ma znaczenie.

Oferty pracy Fundacja Speak Up

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Speak Up

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja Speak Up

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja Speak Up
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Opalenica
  2. Wrocław
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Świnoujściu