IDE Dariusz Rotter

Czy to Twoja firma?

IDE Dariusz Rotter praca

Szczecin

Witaj! Jesteśmy IDE Dariusz Rotter, Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań biurowych, zlokalizowanym w sercu Szczecina. Nasza historia sięga wielu lat doświadczeń, podczas których zdobyliśmy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie urządzeń biurowych. W naszej ofercie znajdziesz tylko sprzęt wielofunkcyjny i wielkoformatowy od renomowanych producentów takich jak Canon, Nashuatec, Ricoh, Xerox. Nasze kserokopiarki, drukarki, faksy, niszczarki i skanery to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości, które z pewnością zaspokoją potrzeby Twojego biura.

Rozumiemy, jak ważne jest, aby sprzęt biurowy był zawsze sprawny i gotowy do działania. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi serwisowe z maksymalnie 24-godzinnym czasem reakcji. Co więcej, w przypadku awarii zapewniamy urządzenia zastępcze na koszt firmy, aby Twoja praca nigdy nie została przerwana.

W IDE Dariusz Rotter wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne i ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego oferujemy również usługi wynajmu urządzeń biurowych, które pozwalają na elastyczne dostosowanie do budżetu i wymagań działalności naszych klientów. Nasz zespół ekspertów służy doradztwem w doborze sprzętu, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom Twojej firmy.

Nasze zaangażowanie w optymalizację infrastruktury biurowej naszych klientów wyraża się poprzez wykonywanie audytów i doradztwo w zakresie efektywnego wykorzystania sprzętu. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym kroku – od wyboru odpowiednich urządzeń, przez ich instalację, aż po bieżące wsparcie serwisowe.

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy firmą, której możesz zaufać. Właściciel, IDE Dariusz Rotter, stoi na czele naszego przedsiębiorstwa, dbając o to, aby każda interakcja z naszymi klientami była synonimem zaufania i profesjonalizmu.

Choć nie mogę dzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy wartości, które wyznajemy, zapewniam, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi i produkty, które pomagają naszym klientom osiągać ich cele biznesowe.

Zapraszamy do kontaktu i doświadczenia profesjonalizmu, który wyróżnia IDE Dariusz Rotter na tle branży sprzętu biurowego. Razem możemy stworzyć przestrzeń pracy, która jest nie tylko efektywna, ale i inspirująca.

IDE Dariusz Rotter najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy IDE Dariusz Rotter

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IDE Dariusz Rotter

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IDE Dariusz Rotter

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Poznań
  3. Koszalin
  4. Olawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca IDE Dariusz Rotter - oferty archiwalne

  • Inżynier- Technik serwisu urządzeń biurowych

    • Zachodniopomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy pracownika serwisu technicznego z umiejętnościami manulanymi w zakresie napraw i serwisowania urządzeń elektrycznych.

      Zakres obowiązków

      • Technik serwisu - naprawa i konserwacja urządzeń u klienta i na warsztacie

      • Instalacja i konfiguracja oprogramowania.

      • Diagnostyka usterek i rozwiązywanie zagadnień technicznych.

      • Montaż i uruchamianie urządzeń.

      • Doradztwo w zakresie doboru technologii.

      • Raportowanie pracy.

      Wymagania

      • Doświadczenie w serwisie profesjonalnych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek będzie dodatkowym atutem.

      • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym, elektrycznym lub informatycznym

      • Wiedza z zakresu mechaniki oraz elektrotechniki

      • Orientacja na klienta i zaangażowanie

      • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

      • Prawo jazdy kat. B

      • Znajomość j, angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie instrukcji serwisowych.

      • Kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • trakcyjne wynagrodzenie

      • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

      • Atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy

      • Dostęp do programów szkoleniowych

      • Możliwość rozwoju zawodowego

      • Samochód służbowy i telefon

Pracodawcy w Szczecinie