Czy to Twoja firma?

Invest Michał Płuciennik praca

Sulejówek

Witaj! Jesteśmy Invest Michał Płuciennik, Twoim zaufanym doradcą w zawiłym świecie finansów i kredytów. Nasza siedziba znajduje się w sercu tętniącej życiem Warszawy, gdzie każdego dnia pomagamy naszym klientom nawigować przez finansowe wyzwania.

Nasza specjalność to doradztwo finansowe i kredytowe. Rozumiemy, że finanse mogą być skomplikowane i czasami przytłaczające, dlatego stawiamy na prostotę i zrozumienie. Nasze podejście łączy kompetencję z empatią, co pozwala nam budować trwałe relacje z klientami.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na wysoką jakość obsługi i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dążymy do tego, aby każdy klient czuł się wysłuchany i miał pewność, że jego finanse są w dobrych rękach.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zrozumieniem potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że dobry doradca finansowy to taki, który potrafi wsłuchać się w oczekiwania i odpowiednio na nie zareagować, proponując rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i przystępne.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Pozwól, że staniemy się Twoim przewodnikiem po świecie finansów, pomagając Ci osiągnąć Twoje cele finansowe z pełnym zaufaniem i spokojem.

Invest Michał Płuciennik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy Invest Michał Płuciennik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Invest Michał Płuciennik

Mapa Invest Michał Płuciennik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Invest Michał Płuciennik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Invest Michał Płuciennik - oferty archiwalne

  • Santander Partner Sulejówek - Doradca Klienta

    • Sulejówek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    • Praca w placówce Partnerskiej Banku Santander, poszukujemy osoby chętnej do rozwoju, stawiającej cele wysoko, która wpasuje się do naszego zespołu i będzie wspierać nas w realizacji celów sprzedazowych, jak i obsłudze bieżącej.

      Zakres obowiązków

      • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych (Bank Santander)

      • pozyskiwanie nowych klientów

      • zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii

      • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych

      • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

      Wymagania

      • wymagane przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży lub call center.

      • umiejętność budowania relacji z klientami

      • otwartość na zmiany i determinacja w działaniu

      • chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

      • nastawienie na aktywną współpracę i wsparcie zespołu

      • wykształcenie minimum średnie

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

      • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

      • atrakcyjny system motywacyjny

      • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

      • praca pod szyldem jednej z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce (Grupa Santander Bank Polska)

      • możliwość przystąpienia do pakietów Multisport / Medicover

Pracodawcy w Sulejówku