Czy to Twoja firma?

ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK praca

Sulejówek

Od ponad ćwierćwiecza, w sercu Sulejówka, ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK tworzy meble, które łączą w sobie rzemiosło, pasję i najnowsze technologie. Nasza historia zaczęła się w 1993 roku, a każdy kolejny rok to kolejne kroki w rozwoju naszej firmy i doskonaleniu naszych umiejętności. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar, a nasze wyroby z drewna dla budownictwa, kuchnie na wymiar, szafy wnękowe i blaty drewniane są synonimem jakości i precyzji.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci cenią nas za wysoką jakość wykonania oraz użytych materiałów. To właśnie oni są dla nas największą inspiracją i motywacją do ciągłego rozwoju. Nasze produkty powstają w oparciu o indywidualne projekty, dzięki czemu każdy mebel jest unikatowy i idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Nasza renoma na rynku to efekt ponad 25 lat doświadczenia, które pozwala nam na realizację nawet najbardziej oryginalnych i skomplikowanych projektów. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym, umożliwia nam tworzenie mebli, które nie tylko są piękne, ale i trwałe.

W Art Plus S.C. nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, które podnoszą trwałość i funkcjonalność naszych wyrobów. Dzięki temu nasi klienci otrzymują produkty, które są nie tylko estetycznie wykonane, ale również wytrzymałe i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Nasza oferta obejmuje także renowację tapicerki, co pozwala na przywrócenie dawnej świetności meblom, które mają dla naszych klientów szczególną wartość. Wierzymy, że każdy mebel ma swoją historię i zasługuje na to, by służyć przez wiele lat.

W Art Plus S.C. tworzymy meble z duszą, które są świadectwem naszej pasji i zaangażowania. Zapraszamy do współtworzenia z nami historii, w której meble nie są tylko przedmiotami, ale częścią Waszego życia.

ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Sulejówek
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Projektant materiałów POS - Branża poligraficzna

    UDS S.A.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Samodzielny Konstruktor

    Adal sp. z o.o.
    • Czosnów
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Młodszy Konstruktor

    • Czosnów
    • bez doświadczenia
    Dodana

Mapa ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK

Siedziba główna w Sulejówku

ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK - oferty archiwalne

  • Konstruktor mebli

    ART PLUS S.C. MIROSŁAW I JANUSZ KOWALCZYK
    • Sulejówek
    • pełny etat
    • Firma Art Plus poszukuje projektanta-konstruktora mabli do zakładu produkcyjnego. Prac w programie Autocad lub Topsolid. Firma wykonuje meble i zabudowy meblowe na zamówienie. Osoba zatrudniona na stanowisku konstruktora będzie wykonywała rysunki wykonawcze mebli na podstawie projektu aranżacji wnętrz. Zakład posiada nowoczesny park maszynowy.

      Zakres obowiązków

      • Wykonanie rysunków wykonawczych mebli.
      • Wykonanie zestawienia części dla działu produkcyjnego.
      • Na podstawienie projektu wygenerowanie zamówienia materiałów.
      • Ustalenie z klientem szczegółow wykonawczych i materiałowych związanych z wykonywanym projektem.

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży meblowej lub ukończone studia technologii drewna lub podobne.
      • Znajomośc programu autocad lub topsolid wood.

      Oferujemy

      • Stałą pracę.
      • Dobre warunki pracy.
      • Ciekawe projekty.
      • Stała pracę.

Pracodawcy w Sulejówku