Zerke Produkcja Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Czy to Twoja firma?

Zerke Produkcja sp. z o.o. praca

Płock

Zerke Produkcja Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik magazynu Płock
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Zerke Produkcja Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zerke Produkcja Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zerke Produkcja Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Lublin
  4. Plock
  5. Olsztyn
  6. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zerke Produkcja Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Kierownik magazynu przy produkcji konstrukcji stalowych

    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Zerke Produkcja Sp. z o.o., firma działająca w branży stalowej zatrudni osobę na stanowisko:

      Kierownik Magazynu

      Zakres obowiązków

      • zarządzanie Zespołem Magazynów poprzez optymalne wykorzystanie zasobów oraz prawidłową organizację gospodarki magazynowej;
      • zarządzanie podległym personelem;
      • planowanie efektywnego wykorzystania przestrzeni magazynowej oraz płynnego przepływu towarów,
      • weryfikacja dokumentacji związanej z przyjęciem i wydaniem towarów,
      • współpraca z działem produkcji, logistyki, zakupów,
      • monitorowanie procesów magazynowych wraz z eliminacją zaobserwowanych nieprawidłowości;
      • nadzór nad efektywną i terminową realizacją zleceń oraz zachowaniem standardów organizacji.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie;
      • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej);
      • preferowane dodatkowe doświadczenie organizacyjno-ekonomiczne;
      • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i kierownicze,
      • umiejętność stworzenia w podległym obszarze środowiska dla ciągłego doskonalenia;
      • wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania i optymalizacji procesów magazynowych na bazie dobrych praktyk;
      • multidyscyplinarna wiedza i doświadczenie z zakresu organizacji i działania gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej;
      • wiedza w zakresie kompletacji komponentów;
      • umiejętność strategicznego myślenia ;
      • samodzielność i inicjatywa w działaniu;
      • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację,
      • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • atrakcyjny system wynagradzania;
      • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
      • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów;

Pracodawcy w Płocku