Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Czy to Twoja firma?

Rejonowy Zarząd Infrastruktury praca

Szczecin

Rejonowy Zarząd Infrastruktury najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Koszalin
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Rejonowy Zarząd Infrastruktury - oferty archiwalne

  • SAMODZIELNY KSIĘGOWY

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PREFEROWANA FORMA KONTAKTU:

      • Oferty (CV, list motywacyjny) można składać pisemnie w kancelarii Rejonowego Zarządu Infrastruktury,
      • Pocztą elektroniczną rziszczecin@ron.mil.pl
      • Informacje dodatkowe udziela Pani Halina SIWEK tel. 26145 22 89
      • Za wszystkie aplikacje dziękujemy, ale zastrzegamy sobie prawo do odpowiedz wyłącznie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa obszaru wynagrodzeń/uposażeń dla pracowników/żołnierzy,
      • Sporządzanie listy wynagrodzeń/uposażeń do wypłaty zgodnie z obowiązującymi przepisami
      • Sporządzanie listy dodatkowych należności wynikających z przepisów kodeksu pracy, ponadzakładowego układu zbiorowego pracy dla PWJOSB oraz ustawy o obronie ojczyzny,
      • Ewidencja księgowa zobowiązań z tytułu wynagrodzeń, składek ZUS, PPK, zaliczek na podatek dochodowy,
      • Prowadzenie kart wynagrodzeń/uposażeń oraz zasiłkowych dla pracowników,
      • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, US, PPK, PFRON, ZFŚS, krajowych oraz zagranicznych podróży służbowych w oparciu o obowiązujące przepisy prawa powszechnego,
      • Obsługa programu płatnik,
      • Obsługa platformy SAP.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe (w tym licencjat)/średnie kierunek finanse, rachunkowość,
      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy wykształceniu średnim wymagane 5 lat, przy wykształceniu wyższym wymagane 3 lata,
      • Znajomość MS OFFICE,
      • Samodzielne opracowywanie dokumentacji,
      • Bardzo dobra znajomość rachuby i płac,
      • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność,
      • Mile widziana znajomość przepisów powszechnych z obszaru finansów publicznych i rachunkowości oraz ogólnowojskowych,
      • Mile widziana praca w jednostkach i instytucjach Ministerstwa Obrony Narodowej.

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
      • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji

Pracodawcy w Szczecinie