Czy to Twoja firma?

TRANSCHEM sp. z o.o. praca

Włocławek

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w branży transportu kolejowego ciekłych produktów chemicznych. Nasza podróż rozpoczęła się w marcu 1993 roku we Włocławku, gdzie pierwotnie działaliśmy jako Zakład Transportu Kolejowego w ramach Zakładów Azotowych Włocławek. Dziś, jako Transchem, kontynuujemy misję bezpiecznego i efektywnego przewozu substancji, które wymagają szczególnej ostrożności i wiedzy.

Specjalizujemy się w transporcie zarówno neutralnych produktów chemicznych, jak i materiałów niebezpiecznych w klasach ADR 3, 6.1, 8 i 9. Nasze usługi obejmują transporty krajowe i międzynarodowe drogą kolejową, co pozwala nam na działanie na terenie całej Europy. Rozumiemy, jak kluczowe jest zapewnienie ciągłości dostaw dla naszych klientów, dlatego oferujemy również obsługę manewrową bocznic kolejowych, wynajem środków taboru kolejowego oraz naprawy i przeglądy okresowe cystern i wagonów.

Jesteśmy dumni z naszego specjalistycznego wyposażenia oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry kierowców, którzy są sercem naszej operacji. To właśnie ich zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają nam utrzymać pozycję zaufanego partnera w branży.

Nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo jest potwierdzone wdrożeniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodnego z normami PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015 oraz PN-N 18001:2004. To dla nas nie tylko certyfikaty, ale przede wszystkim obietnica, którą składamy naszym klientom – obietnica doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

W TRANSCHEM wierzymy, że zadowolony i usatysfakcjonowany klient jest kluczową wartością w naszej strategii. Dążymy do tego, by każde zlecenie było realizowane z najwyższą starannością i dbałością o detale, bo wiemy, że w naszym biznesie nie ma miejsca na pomyłki.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej, bezpiecznie przewożąc produkty, które napędzają przemysł i codzienne życie.

TRANSCHEM sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy TRANSCHEM sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANSCHEM sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TRANSCHEM sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TRANSCHEM sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw przewozów krajowych r45/0065-45/23

    TRANSCHEM sp. z o.o.
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizacja przewozów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, znajomość pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - w zależności od kwalifkacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włocławku