Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński praca

Włocławek

W sercu malowniczego Włocławka, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza siedziba – Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią branży, która od wieków kształtuje polską gospodarkę – branży odzieżowej. Nasza specjalność to szycie elementów odzieży, które wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Nasza działalność opiera się na rzemiośle i doświadczeniu, które przekładają się na wysoką jakość naszych produktów. Klienci odwiedzający naszą firmę często podkreślają, że obsługa klienta stoi u nas na bardzo wysokim poziomie, a oferowane przez nas wyroby są "pierwsza klasa". To dla nas najlepsza nagroda i potwierdzenie, że droga, którą obraliśmy, jest właściwa.

W Przedsiębiorstwie Odzieżowym DRWAL Paweł Zieliński zatrudniamy utalentowanych krawców i pracowników fizycznych, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy oferować produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Choć nie możemy się pochwalić liczbą naszych pracowników, to każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do sukcesu naszej firmy.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie, pełnym szybkich zmian i nowych wyzwań, nieustannie musimy się rozwijać. Dlatego też stawiamy na innowacje i ciągłe doskonalenie naszych produktów. Mimo braku danych dotyczących naszej historii czy misji, nasza codzienna praca i zadowolenie klientów są najlepszym świadectwem naszych wartości i aspiracji.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze produkty były nie tylko piękne i trwałe, ale również funkcjonalne i komfortowe w noszeniu. Jesteśmy przekonani, że nasza dobra reputacja, o której świadczą opinie klientów, jest wynikiem zaangażowania w każdy etap produkcji i troski o szczegóły.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć historię polskiej odzieży, która jest ceniona zarówno za jakość wykonania, jak i za unikalny styl.

Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński

  • Szwaczka r78/0474-214/24

    Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa
  • Prasowacz r79/0475-215/24

    • Włocławek
    Wygasa
  • Krojczy r34/0355-170/24

    • Włocławek
    Wygasa

Mapa Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Łódź
  4. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Odzieżowe DRWAL Paweł Zieliński - oferty archiwalne

  • Szwaczka r129/2813-1409/22

    • Włocławek
    • Zakres obowiązków

      Szycie elementów odzieży

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włocławku