Czy to Twoja firma?

AUTO SERWIS RADEK sp. z o.o. praca

Włocławek

W samym sercu Warszawy, gdzie puls miejskiego życia łączy się z precyzją i zaangażowaniem, znajduje się nasz warsztat - Auto Serwis Radek. Od 2016 roku nieustannie dbamy o to, by każdy pojazd, który opuszcza naszą stację, był synonimem bezpieczeństwa i niezawodności.


Specjalizujemy się w konserwacji i naprawie pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli, a także w realizacji pozostałych badań i analiz technicznych. Nasza oferta to nie tylko usługi standardowe, ale i te, które wykraczają poza oczekiwania naszych Klientów. Realizacja napraw door 2 door, dostępność aut zastępczych oraz autolawety to przykłady naszego zaangażowania w komfort i satysfakcję każdej osoby, która nam zaufała.

Nasza przewaga konkurencyjna to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Rozumiemy, że każdy samochód ma swoją historię i wymaga szczególnej uwagi. Dlatego też nasze kompleksowe naprawy pojazdów do 3,5T dmc są dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ponadto, jako część naszego kompleksu warsztatowego, oferujemy usługi Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, zapewniając kompleksową obsługę techniczną pojazdów.

Innowacyjność i jakość to dla nas nie puste słowa. Nasz warsztat wyposażony jest w najnowszej klasy sprzęt, w tym stanowisko do ustawiania geometrii 3D marki Hunter oraz nowoczesną ramę do napraw blacharskich, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu każda naprawa jest dokładna i trwała, a Ty możesz wrócić na drogę z pełnym przekonaniem o stanie swojego pojazdu.

W Auto Serwisie Radek zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego wyzwania.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z wyboru Auto Serwisu Radek. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby Twoja podróż była zawsze bezpieczna i komfortowa.

AUTO SERWIS RADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy AUTO SERWIS RADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO SERWIS RADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa AUTO SERWIS RADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AUTO SERWIS RADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AUTO SERWIS RADEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Włocławek
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Toruń
  5. Bielsko-Biała
  6. Łódź
  7. Góra
  8. Lipno
  9. Plock
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Włocławku