Czy to Twoja firma?

MJ - Conect Alicja Kurczyńska praca

Włocławek

W sercu kujawsko-pomorskiego, w malowniczym Włocławku, rozwinęła się nasza działalność – MJ - Conect Alicja Kurczyńska. Jesteśmy firmą, która z pasją podchodzi do każdego projektu w branży instalacji systemów teletechnicznych. Nasze usługi to nie tylko budowa linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, ale też tworzenie rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Z dumą realizujemy również instalacje elektryczne, które są niezbędne w każdym nowoczesnym budownictwie.

Rozumiemy, jak ważna jest mobilność i dostępność, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo także sprzedaż hurtową i detaliczną pojazdów samochodowych – od osobowych po furgonetki. Dodatkowo, oferujemy szeroki asortyment części i akcesoriów do pojazdów, co sprawia, że jesteśmy kompleksowym partnerem dla naszych klientów.

Choć nie możemy się pochwalić naszą historią czy misją w tradycyjnym sensie, to każdego dnia piszemy nowe strony tej historii poprzez naszą pracę, zaangażowanie i relacje, które budujemy z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Nasze doświadczenie i zaangażowanie pracowników są naszym największym kapitałem, którym pragniemy się dzielić, realizując projekty na najwyższym poziomie.

W MJ - Conect Alicja Kurczyńska stawiamy na rozwój, innowacje i jakość – choć szczegółowe dane na ten temat nie są dostępne, to nasze działania codziennie potwierdzają te wartości. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi są nie tylko niezbędne, ale i wyjątkowe, a nasze zaangażowanie w każdy projekt to coś, co wyróżnia nas na rynku.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i nowoczesna. Nasza wiedza i doświadczenie są do Państwa dyspozycji, aby każde zadanie zostało wykonane z największą starannością i profesjonalizmem.

MJ - Conect Alicja Kurczyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MJ - Conect Alicja Kurczyńska

Praca alert - powiadomienia

Praca MJ - Conect Alicja Kurczyńska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MJ - Conect Alicja Kurczyńska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MJ - Conect Alicja Kurczyńska - oferty archiwalne

  • Spawacz światłowodów r177/0957-461/22

    MJ - Conect Alicja Kurczyńska
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      spawanie światłowodów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia, miejsce pracy: teren województwa kujawsko- pomorskiego i mazowieckiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Telemonter r150/0898-434/22

    • Włocławek

      prace związane z montażem rur pod kable telekomunikacyjne i instalacje w budynkach oraz prace ziemne

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Włocławku