Czy to Twoja firma?

KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ praca

Włocławek

Witaj, jestem sercem i duszą KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ, twojego zaufanego partnera w świecie mody, który z pasją tworzy i dostarcza usługi krawieckie najwyższej jakości. Nasza podróż rozpoczęła się w 2018 roku w malowniczym Ciechocinku, gdzie z każdym dniem pielęgnujemy sztukę krawiectwa, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Od samego początku, nasze zaangażowanie w rzemiosło i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal, stanowiły fundament naszej działalności. Wierzymy, że to właśnie doświadczenie i kompetencje naszych pracowników są kluczem do sukcesu i pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży produkcji odzieży. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami, tworząc ubrania, które nie tylko są piękne, ale także idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nasza firma to miejsce, gdzie tradycyjne techniki krawieckie spotykają się z nowoczesnym wzornictwem, a każdy projekt realizowany jest z myślą o satysfakcji klienta. Zaufanie, które budujemy każdego dnia, jest dla nas największym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, nasza obecność na rynku jest solidna i stabilna, co potwierdzają nasze identyfikatory NIP i REGON. Dążymy do tego, aby nasze kreacje były synonimem jakości i elegancji, a każdy klient odchodził od nas z poczuciem wyjątkowości.

Zapraszamy do świata Kuryłowicz Fashion, gdzie moda łączy się z pasją, a każdy szew jest świadectwem naszej miłości do krawiectwa. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – ubrania, które będą nie tylko częścią Twojej garderoby, ale także częścią Twojej historii.

KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ

Praca alert - powiadomienia

Praca KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ

Mapa KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ

Siedziba główna w Aleksandrowie Kujawskim

KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KURYŁOWICZ FASHION AGNIESZKA KURYŁOWICZ - oferty archiwalne

  • Prasowaczka r192/2907-1472/22

    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prasowanie odzieży lekkiej - sukienki

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe, umowa zlecenie od godz. 6:00-14:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - czasowe ze stawką godzinową
  • Szwaczka r191/2906-1471/22

    • Włocławek

      szycie odzieży lekkiej - sukienki

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe, umowa zlecenie od godz. 6:00-14:00

      Oferujemy

Pracodawcy w Włocławku