Czy to Twoja firma?

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego praca

Wrocław

W sercu malowniczego Dolnego Śląska, w dynamicznie rozwijającym się Wrocławiu, znajduje się nasz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego – miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a doświadczenie spotyka innowacyjność. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rolników i mieszkańców obszarów wiejskich, dostarczając im kompleksowe usługi doradcze, które pomagają im nie tylko w codziennej pracy, ale również w rozwoju ich gospodarstw i przedsiębiorstw.


Nasza oferta to przede wszystkim bezpośrednie doradztwo rolnicze, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Rozumiemy, że każde gospodarstwo jest inne, dlatego podchodzimy do każdego klienta z osobną uwagą, dostosowując nasze usługi do jego unikalnych potrzeb. Wspieramy rolników w sporządzaniu dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o środki finansowe z Unii Europejskiej oraz innych instytucji, co jest kluczowe w obecnych czasach dynamicznych zmian i wyzwań.

Współpraca z władzami samorządowymi oraz innymi organizacjami działającymi na rzecz rolnictwa to dla nas fundament, na którym budujemy silną wspólnotę rolniczą. Dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie reagować na zmieniające się warunki rynkowe i potrzeby naszych klientów, a także przyczyniamy się do rozwoju całego sektora.

Nasze usługi doradcze obejmują szeroki zakres tematów – od rozwoju i ekologii, przez ochronę środowiska, ekonomikę, aż po przedsiębiorczość i technologie produkcji. Zawsze stawiamy na jakość i skuteczność naszych działań, aby nasi klienci mogli czerpać z nich jak najwięcej korzyści.

Jesteśmy przekonani, że nasza praca przyczynia się do wzmacniania pozycji rolnictwa na Dolnym Śląsku i w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w siłę i potencjał polskiej wsi. Razem możemy więcej!

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt rolnictwo / hodowla obsługa klienta / call center hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia

Oferty pracy Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Praca alert - powiadomienia

Praca Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Siedziba główna

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Oleśnica
  4. Gdańsk
  5. Bydgoszcz
  6. Białystok
  7. Poznań
  8. Gdynia
  9. Kalisz
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Wrocławiu