Czy to Twoja firma?

Zakład Karny w Siedlcach praca

Siedlce

Jako Zakład Karny w Siedlcach, jesteśmy dumni z naszej długiej i bogatej historii, która sięga połowy XIX wieku. Nasze mury, które powstały w latach 1841-1843, były świadkami wielu zmian i odgrywały kluczową rolę w sektorze penitencjarnym. Jesteśmy najstarszą jednostką więzienną okręgu warszawskiego i z honorem kontynuujemy tradycję resocjalizacji skazanych mężczyzn, w tym recydywistów.

Nasza oferta to nie tylko miejsca w zakładzie karnym typu zamkniętego, ale również oddział aresztu śledczego dla mężczyzn. Jesteśmy przekonani, że każdy człowiek zasługuje na szansę na zmianę i poprawę swojego życia, dlatego skupiamy się na pracy resocjalizacyjnej. Realizujemy to poprzez zatrudnienie skazanych oraz organizowanie kursów zawodowych, które dają osadzonym realne umiejętności, przydatne po odbyciu kary.

Od 2015 roku, dzięki wdrożeniu ministerialnego planu zatrudniania skazanych, zanotowaliśmy imponujący wzrost o 147% liczby pracujących więźniów. To świadczy o naszym zaangażowaniu w aktywizację zawodową osadzonych i podkreśla naszą pozycję jako lidera w zakresie innowacji w resocjalizacji.

Jesteśmy przekonani, że nasza praca ma ogromne znaczenie nie tylko dla osób pozbawionych wolności, ale także dla społeczeństwa jako całości. Poprzez nasze działania, przyczyniamy się do zmniejszenia recydywy i budowania bezpieczniejszej przyszłości dla nas wszystkich.

W Zakładzie Karnym w Siedlcach, każdy dzień to krok naprzód w długiej podróży ku lepszemu jutru, zarówno dla naszych podopiecznych, jak i całej wspólnoty. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej misji resocjalizacji.

Zakład Karny w Siedlcach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Zakład Karny w Siedlcach

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Karny w Siedlcach

  • Audytor wewnętrzny

    Zakład Karny w Siedlcach
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Karny w Siedlcach

Siedziba główna

Zakład Karny w Siedlcach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Siedlce
  3. Luków
  4. Bielsko-Biała
  5. Garwolin
  6. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Karny w Siedlcach - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka/pielęgniarz/ratownik medyczny

    • Siedlce
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pełnienie służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne
      • Inne wymagania: wykształcenie co najmniej średnie w zakresie pielęgniarstwa lub dyplom ratownika medycznego (dotyczy absolwentów policealnych szkół średnich)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 580 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - emerytura po 25 latach służby, nagrody uznaniowe i jubileuszowe, pomoc finansowa na zakup mieszkan
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Strażnik działu ochrony

    • Siedlce

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub średnie branżowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + emerytura po 25 latach służby, nagrody uznaniowe i jubileuszowe, pomoc finansowa na zakup mieszkan
  • Młodszy wychowawca działu penitencjarnego

    • Siedlce

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe o kierunku mającym zastosowanie w resocjalizacji, w szczególności z zakresu: resocjalizacji, penitencjarystyki, profilaktyki społecznej, pracy socjalnej, pedagogiki, psychologii, socjologii, kryminologii, prawa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 044 PLN

Pracodawcy w Siedlcach