Czy to Twoja firma?

ASF PREMIUM sp. z o.o. praca

Siedlce

Jesteśmy ASF Premium, jedną z wiodących multiagencji ubezpieczeniowych w naszym pięknym kraju. Nasza historia sięga 2002 roku, kiedy to nasza marka zrodziła się z firmy Adamczuk Serwis Finansowy. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, aby zapewnić naszym klientom i partnerom usługi na najwyższym poziomie.


Nasza siedziba mieści się w Siedlcach, ale nasze działania rozciągają się na całą Polskę dzięki sieci ponad 4000 aktywnych agentów. Specjalizujemy się w doradztwie ubezpieczeniowym oraz świadczeniu usług bankowych, co czyni nas ekspertami w tych dziedzinach. Rozumiemy, że finanse i ubezpieczenia to skomplikowane tematy, dlatego stawiamy na jasne i zrozumiałe doradztwo.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale codzienna praktyka. Inwestujemy w nowoczesne narzędzia systemowe, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale i intuicyjne dla naszych klientów. Nasze podejście do technologii pozwala nam być zawsze o krok przed konkurencją i dostarczać rozwiązania, które naprawdę odpowiadają na potrzeby rynku.

W ASF PREMIUM wierzymy w siłę partnerstwa. Nasze relacje z ubezpieczycielami oparte są na zaufaniu i wspólnym dążeniu do ambitnych celów. To właśnie ta wieloletnia współpraca pozwala nam zajmować strategiczne pozycje w rankingach sprzedażowych i być partnerem, na którym można polegać.

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż polis. To przede wszystkim profesjonalne wsparcie w wyborze najlepszego wariantu ubezpieczenia, porównanie ofert z kilku towarzystw ubezpieczeniowych oraz pomoc w sprawdzeniu warunków bankowych. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu.

W ASF PREMIUM z dumą podkreślamy naszą pozycję na rynku. Jesteśmy więcej niż tylko multiagencją ubezpieczeniową – jesteśmy zaufanym doradcą, który stoi u boku swoich klientów, zapewniając im bezpieczeństwo i stabilność finansową. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów ASF Premium.

ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia administracja biurowa / praca biurowa doradztwo / konsulting / audyt produkcja / przemysł hr / kadry

Oferty pracy ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Siedlce
  3. Lublin
  4. Wrocław
  5. Radom
  6. Kraków
  7. Łódź
  8. Gdańsk
  9. Bydgoszcz
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Pracodawcy w Siedlcach