Czy to Twoja firma?

BASZTA sp. z o.o. praca

Polkowice

Witajcie w świecie Baszty, miejscu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a wieloletnie doświadczenie w branży sklepów wielobranżowych jest naszym fundamentem. Nasza siedziba znajduje się w sercu dolnośląskich Polkowic, gdzie każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego bogatego dziedzictwa, które odzwierciedla się w głębokiej wiedzy i kompetencjach naszego zespołu. To właśnie wieloletnia działalność pozwoliła nam wypracować pozycję eksperta w naszej dziedzinie. Choć nie ujawniamy szczegółów naszej misji czy wartości, które nas kierują, to każdego dnia staramy się działać w sposób, który przynosi wartość zarówno naszym klientom, jak i społeczności lokalnej.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych konsumentów, poszukujących różnorodnych produktów pod jednym dachem. W Baszcie stawiamy na jakość i profesjonalizm, co jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Polkowicach, gdzie możecie osobiście doświadczyć unikalnego połączenia tradycji z nowoczesnością, które jest esencją Baszty. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją, które są nieodłącznym elementem naszej codziennej pracy. Do zobaczenia w Baszcie – miejscu, które z dumą nazywamy naszym domem.

BASZTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Polkowice
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy BASZTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca BASZTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kasjer- sprzedawca

    BASZTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BASZTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Jelenia Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BASZTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Polkowice
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o porządek oraz ekspozycję towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Polkowice

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Polkowicach