Czy to Twoja firma?

WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI praca

Polkowice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy z Wami, dbając o Wasz wygląd zewnętrzny i wewnętrzny blask. Wizażysta-Stylista-Fryzjer Lemo Jacek Wysocki to miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, a każdy klient traktowany jest jak jedyny i niepowtarzalny. Nasza siedziba w Polkowice to nie tylko salon fryzjerski, to przestrzeń, gdzie kreujemy Wasze wizerunki, odpowiadając na indywidualne potrzeby i aspiracje.

Od 1999 roku nieustannie się rozwijamy, by oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasze strzyżenie żywym ogniem i nożyczkami na gorąco to nie tylko efektowna technika, ale przede wszystkim gwarancja zdrowych i pięknych włosów. Wykorzystujemy narzędzia renomowanych marek, takich jak Jaguar i Tondeo, a nasza specjalistyczna kamera do analizy struktury włosa i skóry głowy pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klientów.

Jesteśmy dumni, że przez trzy kolejne lata (2017-2019) otrzymaliśmy status Firmy Godnej Zaufania. To dla nas potwierdzenie, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność jest doceniane zarówno przez branżę, jak i przez naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko usługi fryzjerskie, ale także kompleksowe doradztwo w zakresie mody i stylizacji. Pomagamy w budowaniu własnej psychiki i charakteru, korygujemy niedoskonałości sylwetki i doradzamy w zakupach. Nasze podejście jest zawsze indywidualne – nie działamy według schematów, a każdego klienta traktujemy jak osobę wyjątkową.

Stale śledzimy najnowsze trendy i uczestniczymy w kursach oraz szkoleniach branżowych, by móc oferować Wam usługi, które nie tylko odpowiadają aktualnym trendom, ale też wyprzedzają je. Jesteśmy przekonani, że nasz ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu – zarówno naszego, jak i Waszego, bo przecież Wasz wizerunek jest naszą wizytówką.

Zapraszamy do naszego świata, gdzie piękno, styl i dobre samopoczucie łączą się w harmonijną całość. Razem stworzymy obraz, który będzie odzwierciedleniem Waszych marzeń i aspiracji. Wizażysta-Stylista-Fryzjer Lemo Jacek Wysocki – tu piękno spotyka pasję.

WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt praca fizyczna uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI

Mapa WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI

Siedziba główna

WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Koszalin
  5. Lubin
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WIZAŻYSTA-STYLISTA-COACH-FRYZJER LEMO JACEK WYSOCKI - oferty archiwalne

  • Asystent stylisty

    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      POMOC PRZY PEŁNEJ STYLIZACJI- MOŻLIWOŚĆ PRACY NA PÓŁ ETATU JAK I NA CAŁY ETAT. PRACA ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I MĘŻCZYZN. MILE WIDZIANI STUDENCI.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: DYSPOZYCYJNOŚĆ, OPERATYWNOŚĆ, ZDOLNOŚCI MANUALNE, SYMPATIA DO LUDZI, KREATYWNOŚĆ.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Osoba do sprzątania

    • Polkowice

      SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ PRACOWNI STYLIZACJI

      Wymagania

      • Inne wymagania: CHĘCI DO PRACY, DYSPOZYCYJNOŚĆ, OSOBY ZADBANE, CZYSTE, SCHLUDNE

      Oferujemy

Pracodawcy w Polkowicach