Czy to Twoja firma?

CCC.SA praca

Polkowice

Witajcie w świecie CCC. gdzie pasja do mody i innowacji spotyka się z tradycją i doświadczeniem. Nasza historia zaczyna się w pierwszej połowie lat 90., kiedy to nasza przedsiębiorcza podróż rozpoczęła się od skromnych początków Firmy Handlowej „Miłek”. Od tamtej pory, nieustannie rozwijając naszą działalność, przekształciliśmy się w jedną z największych europejskich spółek w branży obuwniczej i niekwestionowanego lidera rynku sprzedaży detalicznej. Jesteśmy dumni z naszego portfolio, które obejmuje około 90 platform e-commerce i około 1000 sklepów stacjonarnych w 28 krajach. Nasze marki, takie jak CCC. eobuwie.pl, Modivo i DeeZee, są synonimami stylu, komfortu i jakości. Z zaangażowaniem podchodzimy do innowacji, czego dowodem jest wprowadzenie usługi esize.me – rewolucyjnego projektu eobuwie.pl, który za pomocą technologii 3D skanowania stopy, pozwala na idealne dopasowanie obuwia do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jako firma z głęboko zakorzenionymi wartościami, jesteśmy pionierami w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Nasza kolekcja „Go for nature” to wyraz naszego zaangażowania w ochronę środowiska i przyszłości naszej planety. Z dumą współpracujemy z UNICEF, co świadczy o naszym globalnym spojrzeniu na biznes i odpowiedzialności społecznej. Nasze sklepy, działające również w ramach franczyzy, znajdują się w takich krajach jak Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, a także na rynkach Bliskiego Wschodu, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zasięgu. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, jest dla nas największym wyróżnieniem. Jesteśmy dumni z otrzymania ratingu „A” od MSCI ESG, co potwierdza nasze zaangażowanie w kwestie bezpieczeństwa i jakości. Jako główny akcjonariusz i Prezes Zarządu, Dariusz Miłek, kieruje firmą z wizją i determinacją, co pozwoliło nam osiągnąć stabilność finansową i silną pozycję na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Nasze notowania w Indeksie Łukasiewicza INNOVATOR są świadectwem naszego zaangażowania w rozwój i współpracę z polskim sektorem naukowym. W CCC. wierzymy, że nasza przyszłość jest tak jasna jak nasza historia. Zapraszamy Was do bycia częścią naszej podróży, gdzie każdy krok jest krokiem w stronę innowacji, jakości i stylu. Razem tworzymy modę, która inspiruje i przynosi radość na całym świecie.

CCC.SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja administracja biurowa / praca biurowa internet / e-commerce / nowe media logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy CCC.SA

Praca alert - powiadomienia

Praca CCC.SA

Mapa CCC.SA

Siedziba główna

CCC.SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CCC.SA - oferty archiwalne

  • SPRZEDAWCA w sieci sklepów typu off-price - WISŁA CH Metro Park

    CCC.SA
    • Wisła
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • Polujesz na nową pracę? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

      Do naszego nowo otwieranego sklepu wielkopowierzchniowego typu off-price, należącego do Grupy CCC, poszukujemy obecnie kandydatów na

      Sprzedawcę w Wiśle - CH Metro Park

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      - kontakt z klientem,

      - prezentacja towaru zgodnie ze standardami firmy,

      - obsługa kasy,

      - współpraca w ramach zespołu.

      Wymagania

      Jeżeli:

      -masz już doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, ale to nie jest warunek konieczny

      -jesteś odpowiedzialność, rzetelny i uczciwy,

      -wyróżnia Cię entuzjazm i zaangażowanie,

      -umiejętność pracy w zespole i szybkiego przystosowania do nowych warunków,

      -jesteś dyspozycyjny (praca również w weekendy),

      To z pewnością oferta dla Ciebie - Nie czekaj! Dołącz do nas już TERAZ!

      Oferujemy

      Co oferujemy?

      - udział w tworzeniu nowej marki na rynku

      - brak nudy – codziennie dzieje się coś innego

      - zatrudnienie w formie umowy o pracę (niepełny wymiar etatu)

      - opiekę medyczną

      - ubezpieczenie na życie

      - kartę sportową

      - zniżki do sieci sklepów w Grupie CCC

Pracodawcy w Polkowicach