Czy to Twoja firma?

BROSE SITECH sp. z o.o. praca

Polkowice

W sercu przemysłu motoryzacyjnego, w Polkowicach, znajduje się BROSE SITECH – firma, która od ponad dwóch dekad wyznacza standardy w produkcji siedzisk samochodowych i ich komponentów. Jesteśmy dumni z naszej historii, która zaczęła się ponad 20 lat temu, a nasze doświadczenie i zaangażowanie blisko 2000 pracowników pozwala nam nieustannie rozwijać skrzydła innowacji i doskonałości.

Nasza specjalność to kompleksowe systemy siedzeń, które tworzymy z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników. Współpracujemy z największymi markami na rynku, takimi jak Volkswagen, Audi i Skoda, co świadczy o zaufaniu, jakim nas obdarzają nasi partnerzy. Nasze produkty podróżują po całym świecie – od Europy, przez Chiny, aż po RPA i Argentynę, co czyni nas globalnym graczem w branży motoryzacyjnej.

Innowacje są dla nas nie tylko słowem kluczowym, ale codzienną praktyką. Nasze centra badań i rozwoju w Polkowicach i we Wrocławiu to miejsca, gdzie magia technologii staje się rzeczywistością. Dzięki temu, co tam tworzymy, nasze produkty spełniają najbardziej surowe normy jakościowe, a my sami ustanawiamy nowe standardy w branży.

Jesteśmy liderem nie tylko dzięki innowacjom, ale także dzięki naszemu podejściu do produkcji. Nasze nowoczesne urządzenia spawalnicze, lakiernicze i tłocznie to serce naszej wydajności, pozwalające nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

W BROSE SITECH wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach. Każdy element, który opuszcza nasze linie produkcyjne, jest świadectwem naszej pasji do doskonałości. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i nieustannie dążymy do tego, by nasze produkty były synonimem jakości i innowacyjności.

Zapraszamy do świata BROSE SITECH – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde siedzenie samochodowe jest krokiem w stronę przyszłości motoryzacji.

BROSE SITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy BROSE SITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca BROSE SITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Operator wózka widłowego

    BROSE SITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BROSE SITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BROSE SITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubin
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Warszawa
  5. Głogów
  6. Gluszyca
  7. Legnica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BROSE SITECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Polkowice
    • Zakres obowiązków

      Montaż elementów w celu wytwarzania komponentów, kontrola wytwarzanych elementów, obsługa i konserwacja stanowiska pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Polkowicach