Czy to Twoja firma?

DATA-COM Piotr Data praca

Rzeszów

Jako DATA-COM Piotr Data, jesteśmy dumni, że możemy być Twoim zaufanym partnerem w świecie telekomunikacji. Nasza siedziba znajduje się w sercu Rzeszowa, skąd nieustannie pracujemy nad dostarczaniem najwyższej jakości usług internetowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza oferta to przede wszystkim światłowód w technologii FTTH, który gwarantuje niezawodność i błyskawiczny transfer danych, co pozwala na bezproblemowe pobieranie i wysyłanie plików. Rozumiemy jednak, że nie wszędzie możemy dotrzeć z naszymi kablami, dlatego też oferujemy szybkie łącza bezprzewodowe, które dzięki najnowszym technologiom pozwalają na transmisję danych z prędkością porównywalną do światłowodowej.

Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca to nie tylko infrastruktura, ale przede wszystkim ludzie – nasza kadra to zespół młodych, energicznych i odpowiedzialnych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania. To dzięki nim nasza obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie, a średnia ocen na Google na poziomie 4.5 jest tego najlepszym dowodem.

W DATA-COM Piotr Data stawiamy na profesjonalizm. Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę zgłoszeń, montaże oraz wsparcie techniczne, które realizowane są przez nasze służby techniczne z dbałością o każdy szczegół. Rozumiemy, jak ważne jest, abyś mógł polegać na swoim dostawcy internetu, dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych technologii, aby zapewnić Ci najwyższą jakość połączenia.

Jako globalny gracz, zapewniamy naszym klientom dostęp do najlepszych operatorów na świecie, co umożliwia nam łączenie ludzi i firm niezależnie od ich lokalizacji. Nasza technologia FTTH zapewnia stabilność połączenia, co jest naszą przewagą konkurencyjną i pozwala nam wyróżnić się na rynku telekomunikacyjnym.

W DATA-COM Piotr Data zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych usług. Razem możemy tworzyć przyszłość telekomunikacji.

DATA-COM Piotr Data najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy DATA-COM Piotr Data

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DATA-COM Piotr Data

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DATA-COM Piotr Data

Siedziba główna

DATA-COM Piotr Data poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DATA-COM Piotr Data - oferty archiwalne

  • Instalator i serwisant sieci telekomunikacyjnej

    DATA-COM Piotr Data
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • rozbudowa sieci telekomunikacyjnej
      • samodzielne diagnozowanie i usuwanie usterek sieciowych
      • przyłączanie klientów do sieci światłowodowej i radiowej
      • praca na wysokości używając zabezpieczeń
      • praktyczna znajomość budowy oraz działania sieci LAN, WIFI
      • praktyczna znajomość oraz konfiguracja urządzeń sieciowych
      • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Mikrotik oraz technologii GPON
      • konsultacje osobiste oraz telefoniczne z Abonentami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery. , PRAWO JAZDY - KAT.B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 18:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie