Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie praca

Rzeszów

Od ponad pół wieku jesteśmy dumni z tego, że możemy kształtować przyszłość poprzez edukację i rozwój. Nasza historia rozpoczęła się w 1957 roku, kiedy to jako część Stołecznego Związku Spółdzielni Pracy, zaczęliśmy naszą misję edukacyjną. W 1961 roku przyjęliśmy nazwę "Oświata", która stała się symbolem jakości i zaangażowania w rozwój zawodowy naszych klientów. Od 1990 roku działamy jako samodzielna Spółdzielnia Pracy "Oświata" w Rzeszowie, stale poszerzając nasze horyzonty i dopasowując ofertę do zmieniających się potrzeb rynku.

Z pasją tworzymy bogatą ofertę kursów zawodowych, warsztatów, szkoleń i seminariów, które są odpowiedzią na wymagania współczesnego świata pracy. Nasze Policealne Studium Zawodowe, Szkoła Języków Obcych oraz kursy pedagogiczne i obsługi programów księgowo-kadrowych to tylko niektóre z propozycji, które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach. Dbamy o to, aby nasze szkolenia były nie tylko rzetelne i uczciwe, ale także elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego, kto do nas przychodzi.

Jesteśmy dumni z naszego ponad 50-letniego doświadczenia, które pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasze biura, sale wykładowe i pracownie to własne zaplecze, które gwarantuje komfort i profesjonalizm prowadzonych przez nas zajęć. Kadra wykładowców, z którą współpracujemy, to specjaliści z wysokimi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Jakość naszych usług potwierdza posiadany Certyfikat ISO 9001:2015 oraz wyróżnienie Rzetelna Firma. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, dbając o bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów. Oferujemy również okresowe szkolenia BHP, p.poż., oraz pierwszej pomocy przedmedycznej, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo w każdym aspekcie życia zawodowego.

Nasza misja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie trwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w ciągły rozwój i dążenie do doskonałości. Razem możemy więcej!

Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie

Mapa Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Kraków
  3. Radom
  4. Warszawa
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Spółdzielnia Pracy Oświata w Rzeszowie - oferty archiwalne

  • Trener/ wykładowca na kursach języka polskiego dla obcokrajowców

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć na kursach języka polskiego dla obcokrajowców.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: KURS PEDAGOGICZNY DLA WYKŁADOWCÓW
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe filologia polska/filologia ukraińska/filologia rosyjska/nauczanie języka polskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN

    • Rzeszów

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Rzeszowie