Czy to Twoja firma?

SETBAU sp. z o.o. praca

Rzeszów

Od ponad dekady jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się SETBAU – Twoim zaufanym partnerem w świecie zarządzania nieruchomościami. Nasza podróż rozpoczęła się w 2007 roku w Rzeszowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze technicznej, księgowej i administracyjnej obiektów budowlanych. Rozumiemy, że każdy budynek to nie tylko konstrukcja, ale przestrzeń, w której ludzie żyją, pracują i rozwijają swoje pasje. Dlatego nasze usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, przeglądy techniczne budynków oraz nadzory inwestorskie są wykonywane z najwyższą starannością, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkim użytkownikom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze i zaawansowanym programom wspomagającym naszą działalność, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie nie ogranicza się tylko do rynku krajowego – pracownicy SETBAU zdobywają wiedzę i umiejętności pracując zarówno w Polsce, jak i za granicą, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferowanych usług.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do zarządzania nowszymi budynkami, gdzie nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na efektywne egzekwowanie uprawnień właścicieli z tytułu gwarancji i rękojmi. To właśnie te aspekty wyróżniają nas na rynku i pozwalają na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

W SETBAU wierzymy, że nasza praca to nie tylko zarządzanie nieruchomościami, ale przede wszystkim dbanie o relacje z ludźmi i wspieranie ich w codziennym życiu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu. Razem stwórzmy przestrzeń, w której każdy będzie czuł się jak u siebie w domu.

SETBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SETBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SETBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SETBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SETBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    SETBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Do projerktu przystąpić mogą osoby zarejestrowane w PUP Rzeszów powyżej 30 roku życia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Osoba sprzątająca

    • Rzeszów

      sprzatanie budynków mieszkalnych wielorodzinnych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: dokładność , dyspozycyjność , rzetelność w wykonywaniu obowiązków , osoba komunikatywna.

      Oferujemy

Pracodawcy w Rzeszowie