Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański

Czy to Twoja firma?

Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański praca

Łódź

Od ponad dekady "Szczep-Pol 1" Arkadiusz Szczepański jest synonimem zaufania i doświadczenia w branży maszyn przemysłowych. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze korzenie tkwią w sercu województwa łódzkiego, gdzie od 2006 roku budujemy naszą pozycję jako jedna z największych firm w kraju specjalizujących się w handlu używanymi maszynami. Nasza specjalność to wtryskarki do tworzyw sztucznych i ich peryferia, a nasza oferta to największy wybór takich urządzeń w Polsce.

Zrozumienie potrzeb rynku i dostarczanie rozwiązań, które naprawdę odpowiadają na te potrzeby, to nasza codzienność. Jesteśmy przekonani, że zaufanie, które nam Państwo okazujecie, jest wynikiem naszej nieustannej pracy nad dostarczaniem maszyn, które pomimo swojego "drugiego życia", wciąż są w stanie sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się przemysłu.

Nasze podejście do biznesu opiera się na prostych, lecz fundamentalnych zasadach: uczciwości, transparentności i zaangażowaniu. Chociaż nie mówimy głośno o naszych wartościach i misji, codziennie je realizujemy poprzez każdą transakcję, każde doradztwo i każdy kontakt z klientem. To właśnie te niepisane zasady kierują naszą firmą i pozwalają nam budować długotrwałe relacje z naszymi partnerami.

W "Szczep-Pol 1" zawsze stawiamy na dialog i otwartość w komunikacji. Wiemy, że zakup używanej maszyny to decyzja, która wymaga przemyślenia i odpowiedniej wiedzy, dlatego zawsze służymy pomocą i fachowym doradztwem. Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i komfortowo, wiedząc, że wybierają rozwiązania, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom.

Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle poszukujemy nowych sposobów na ulepszanie naszej oferty i usług, aby jeszcze lepiej odpowiadać na wymagania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów "Szczep-Pol 1". Razem możemy więcej!

Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański

Siedziba główna

Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Kraków
  6. Belchatów
  7. Gdynia
  8. Kutno
  9. Brzeziny
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szczep-pol 1 Arkadiusz Szczepański - oferty archiwalne

  • Asystent / Asystentka biura ze znajomością języka niemieckiego

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 500-8 000 zł / mies.
    • Jesteśmy wiodącym w Polsce dostawcą używanych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarek i peryferii oraz maszyn narzędziowych.

      Aby wspierać dalszy rozwój firmy i umacniać naszą pozycję na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko: Asystent/-ka biura ze znajomością języka niemieckiego.

      Zakres obowiązków

      • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura oraz realizowanie bieżących prac związanych z działalnością firmy.
      • Udział w spotkaniach biznesowych w charakterze tłumacza.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe.
      • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).
      • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
      • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
      • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
      • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
      • Prywatny pakiet medyczny.
      • Dofinansowanie zajęć sportowych.
      • Interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie.
      • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Pracodawcy w Łodzi