Czy to Twoja firma?

INSTALATOR-SERVICE sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad osiemnastu lat, my w Instalator-Service, z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, aby instalacje elektryczne i sanitarne w Waszych przestrzeniach działały bez zarzutu. Nasza historia zaczęła się w 2005 roku w Warszawie, gdzie do dziś służymy naszym klientom, oferując niezawodne usługi konserwacji i przeglądów technicznych.

Jesteśmy zespołem kilkudziesięciu specjalistów, którzy każdego dnia wkładają całe swoje doświadczenie w to, aby nieruchomości naszych klientów były bezpieczne i funkcjonalne. Nasze podejście gospodarskie, które kieruje nami przy każdym zleceniu, sprawia, że traktujemy każdy obiekt jak własny. To zaowocowało reputacją firmy, która nie tylko efektywnie kosztowo, ale i skutecznie znajduje najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie kompleksową adaptację powierzchni biurowych, przeglądy budowlane oraz konserwację instalacji odgromowych, wentylacji i klimatyzacji. Jesteśmy dumni z naszego pogotowia technicznego, które działa 24 godziny na dobę, zawsze gotowe, aby szybko i sprawnie rozwiązać każdy nagły problem.

Wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość usług i terminowość, ale także pro-klienckie podejście, które jest naszą przewagą konkurencyjną. Rozumiemy, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, to efekt ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości. Dlatego też każdego dnia staramy się być lepsi, aby zapewnić Wam usługi na najwyższym poziomie.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasze zaangażowanie i profesjonalizm mówią same za siebie. W INSTALATOR-SERVICE wiemy, że to ludzie tworzą jakość, dlatego nasz zespół to fundament naszego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć bezpieczne i komfortowe przestrzenie, które będą służyć przez lata.

INSTALATOR-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy INSTALATOR-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTALATOR-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INSTALATOR-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

INSTALATOR-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INSTALATOR-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca INSTALATOR-SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik obiektu - Konserwator budynków

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Instalator-Service prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi technicznej budynków na obszarze Warszawy i okolic.

  • Hydraulik-konserwator

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      - naprawianie instalacji
      - usuwanie awarii
      - modernizacja instalacji
      - prace typu: "złota rączka"

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: kat. B prawo jazdy, Obsługa komputera
      • Inne wymagania: umiejętności: hydraulika i CO; co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe; prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera i Internetu; dokładność, sumienność, skrupulatność, dyspozycyjność. Znajomość języka polskiego w stopniu podstawowym. Obowiązki: - naprawianie instalacji - usuwanie awarii - modernizacja instalacji - prace typu "złota rączka" Praca w godz. 8.00-16.00. [Zgłoszenia: praca@instalator-service.pl, tel.: 500 355 056]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie