FRIDGE

Czy to Twoja firma?

FRIDGE praca

Warszawa

Witaj w świecie FRIDGE Warszawa, gdzie świeżość spotyka się z naturą, a pielęgnacja skóry staje się prawdziwą sztuką. Nasza historia zaczęła się dziesięć lat temu, kiedy to Magdalena Beyer, nasza założycielka i absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, postanowiła stworzyć kosmetyki, które byłyby nie tylko naturalne, ale również świeże – tak świeże, że najlepiej przechowywać je w lodówce.

Jesteśmy dumni, że jako marka niszowa wprowadziliśmy na rynek kategorię kosmetyków świeżych, które szybko zdobyły serca naszych klientów. Nasze produkty, w tym kremy, sera olejowe, masełka, peelingi, balsamy, preparaty do demakijażu, kosmetyki kolorowe i perfumy, są wyrazem naszej pasji do tworzenia czegoś wyjątkowego. Każdy z nich jest wolny od konserwantów i wypełniony naturalnymi składnikami, które sprawiają, że skóra może cieszyć się zdrowiem i pięknem.

W FRIDGE wierzymy w prostotę i moc natury. Dlatego nasze kosmetyki mają krótki okres "przydatności do spożycia", co jest gwarancją ich świeżości i skuteczności. To nasz sposób na zapewnienie, że każdy produkt, który trafia do Twoich rąk, jest najwyższej jakości.

Nasza wyjątkowość nie kończy się na produktach. Posiadamy własną plantację Rosa Rugosa, dzięki czemu mamy bezpośredni dostęp do świeżych składników, co jest naszą przewagą konkurencyjną. To pozwala nam na tworzenie kosmetyków, które nie tylko pielęgnują, ale i zachwycają swoją naturalnością.

Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Warszawie, gdzie możesz osobiście doświadczyć naszych kosmetyków, wypróbować je i poczuć różnicę, jaką wnosi świeżość w codziennej pielęgnacji. W FRIDGE Warszawa, każdy klient jest dla nas ważny, a jego satysfakcja i zdrowie skóry są naszym priorytetem.

Dołącz do naszej rewolucji w pielęgnacji skóry. Odkryj moc świeżych kosmetyków FRIDGE i poczuj różnicę. Bo przecież, kto powiedział, że kosmetyki nie mogą być świeże jak Twoje ulubione przysmaki z lodówki?

FRIDGE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FRIDGE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRIDGE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FRIDGE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
FRIDGE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Szczecin
  4. Poznań
  5. Łódź
  6. Bydgoszcz
  7. Bielsko-Biała
  8. Katowice
  9. Lask
  10. Skierniewice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FRIDGE - oferty archiwalne

  • Obsługa klienta w salonie z kosmetykami

    FRIDGE
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Szukamy osoby, której pasją są kosmetyki. Sprzedawca i doradca klienta. Sprzedaż stacjonarna i online.

      Zakres obowiązków

      Praca w salonie Fridge. 1/2 etatu. 2 i 1/2 dnia w tygodniu 11.00-19.00 plus jedna sobota w miesiącu 11.00-16.00

      Obsługa klienta w salonie i online.

      Pakowanie paczek. Dekorowanie produktów.

      Wymagania

      • pozytywna energia, uśmiech
      • miłość do kosmetyków
      • umiejętność pracy w zespole
      • znajomość programów Microsoft Excel, Word.
      • znajomość angielskiego
      • punktualność
      • obowiązkowość

      Oferujemy

      • pracę w miłym zespole, w salonie Fridge centrum Warszawy.
      • 2 dni w tygodniu 11.00-19.00 i pól dnia 9.00-13.00

Pracodawcy w Warszawie