Czy to Twoja firma?

GRAM MARKET sp. z o.o. praca

Płock

Od ponad dwóch dekad jesteśmy z Wami, jako GRAM Market, tworząc miejsce, gdzie każdy z Was może znaleźć coś dla siebie. Nasze sklepy, z pierwszą placówką otwartą w 2001 roku w Ciechanowie, szybko stały się synonimem jakości i świeżości, a nasze logo jest dziś rozpoznawalne w całym regionie.

Nasza misja to być blisko Was. Dzień w dzień dbamy o to, by Wasze zakupy były nie tylko koniecznością, ale i przyjemnością. Rozumiemy, że każdy z Was jest inny, dlatego nasze półki uginają się od produktów świeżych – od warzyw i owoców, przez pieczywo, po wędliny – a także artykułów chemicznych i przemysłowych. Wszystko po to, by trafiał w Wasze potrzeby, zgodnie z naszym mottem.

Jesteśmy dumni, że codziennie ponad 20 tysięcy klientów obdarza nas zaufaniem, wybierając nasze sklepy na swoje codzienne zakupy. To dla nas znak, że nasza praca i zaangażowanie w dostarczanie produktów, które odpowiadają na Wasze potrzeby, przynosi efekty.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nieustannie pracujemy nad poprawą warunków pracy w naszych sklepach. To zaangażowanie zostało dostrzeżone i docenione poprzez dofinansowanie projektu, którego głównym celem była właśnie poprawa bezpieczeństwa pracy.

Zaangażowanie w lokalną społeczność, bliskość do klienta i ciągłe dążenie do doskonałości to wartości, które nas wyróżniają. Jesteśmy firmą, której współwłaścicielem jest Mirosław Sadecki, a nasze korzenie są głęboko osadzone w polskiej ziemi. Dzięki temu, każdy zakup w GRAM MARKET to inwestycja w lokalną gospodarkę.

Zapraszamy Was do naszych sklepów – miejsca, gdzie zakupy to więcej niż transakcja, to doświadczenie, które sprawia, że chcecie do nas wracać. Razem tworzymy GRAM MARKET – sieć supermarketów, która zna i rozumie swoich klientów.

GRAM MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Płock
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GRAM MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRAM MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRAM MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca GRAM MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    GRAM MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Płock
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów, pomoc na stoisku mięsnym, bezpośrednia sprzedaż, metkowanie towaru, dbanie o czystość na sali obsługi w pomieszczeniu magazynowym, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN

Pracodawcy w Płocku