Czy to Twoja firma?

BIMONTA sp. z o.o. praca

Płock

W sercu przemysłowego Płocka znajduje się firma Bimonta, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego aspektu izolacji przemysłowych. Nasza specjalność to nie tylko standardowe rozwiązania, ale przede wszystkim te wymagające wyjątkowego podejścia i skomplikowanych technik blacharskich. Z dumą służymy naszym klientom zarówno w Polsce, jak i w całej Europie, dostarczając usługi, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają ich oczekiwania.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres izolacji przemysłowych, od termoizolacji, przez izolacje rurociągów, po izolacje akustyczne i ochronne. Rozumiemy, jak ważna jest jakość i zadowolenie klienta, dlatego każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i precyzją. Nasze doświadczenie pozwala na wsparcie klienta na każdym etapie – od decyzji, przez doradztwo, aż po realizację projektu izolacji.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do utrzymywania najwyższych standardów pracy i jakości wykonania, co jest odzwierciedleniem naszej głębokiej wiedzy i doświadczenia w branży. Specjalizujemy się w rozwiązaniach, które wymagają nie tylko technicznego know-how, ale także innowacyjnego myślenia i kreatywności. To właśnie te cechy wyróżniają nas na rynku i pozwalają na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

W BIMONTA wierzymy, że nasza praca to nie tylko usługi, które oferujemy. To przede wszystkim partnerstwo z naszymi klientami, oparte na wzajemnym zaufaniu i dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć rozwiązania, które będą służyć przez lata.

BIMONTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Płock
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BIMONTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIMONTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIMONTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca BIMONTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pakowacz

    BIMONTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Płock
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie i rozładunek odpadów do kontenerów. Transport poziomy kontenera.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: siła fizyczna (przenoszenie ciężarów powyżej 12 kg)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 19,70 zł brutto/godz.
  • Pakowacz

    • Płock

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Płocku