Czy to Twoja firma?

specjalisci od zieleni Grzegorz Zakrzewski praca

Nieporęt

Zapraszam do świata, w którym zieleń jest nie tylko tłem dla codzienności, ale przede wszystkim pasją i specjalnością. Jesteśmy "Specjaliści od Zieleni" Grzegorz Zakrzewski, z siedzibą w malowniczym Nieporęcie, gdzie każdy dzień to kolejna okazja, by wprowadzać naturę do życia naszych klientów. Od 2015 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, nieustannie dążymy do tego, by nasze usługi ogrodnicze były synonimem jakości i profesjonalizmu.

Nasza historia zaczęła się skromnie, ale z wielkimi ambicjami. Z biegiem lat, dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy nie wahają się mówić, że "Firma zna się na swojej robocie jak mało kto." To dla nas najlepsza rekomendacja i motywacja do dalszego rozwoju.

W "Specjaliści od Zieleni" łączymy tradycyjne metody pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Choć nie posiadamy formalnych certyfikatów, to nasza reputacja i opinie klientów są dla nas najlepszym świadectwem jakości.

Jako aktywna jednostka fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, jesteśmy stabilni finansowo i niezmiennie skoncentrowani na dostarczaniu usług, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Mimo że nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy unikalnych przewag konkurencyjnych, to nasze zaangażowanie w pracę i zadowolenie klientów mówią same za siebie.

Nie potrzebujemy skomplikowanych sloganów, aby wyrazić nasze podejście do pracy – każdy projekt traktujemy indywidualnie, z troską o detale i harmonię z otoczeniem. Nasza oferta jest prosta – profesjonalne usługi ogrodnicze, które przemienią każdy ogród w oazę zieleni.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, kochają naturę i pragną, by ich otoczenie było piękne i zielone. Razem możemy stworzyć miejsce, w którym natura spotyka się z codziennością, tworząc przestrzeń do życia, odpoczynku i radości.

specjalisci od zieleni Grzegorz Zakrzewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Nieporęt
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy specjalisci od zieleni Grzegorz Zakrzewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca specjalisci od zieleni Grzegorz Zakrzewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa specjalisci od zieleni Grzegorz Zakrzewski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
specjalisci od zieleni Grzegorz Zakrzewski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca specjalisci od zieleni Grzegorz Zakrzewski - oferty archiwalne

  • Praca przy koszeniu

    • Nieporęt
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Praca przy koszeniu. Nie wymagane doświadczenie.

      Jeśli chcesz zarobić na wakacje to też zapraszamy

      Zakres obowiązków

      Koszenie upraw leśnych wykaszarka lub tasakiem

      Bez doświadczenia

      Wymagania

      Brak wymagań.

      Możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      Stabilną pracę. Możliwość pracy na krótki okres

Pracodawcy w Nieporęcie