Czy to Twoja firma?

EKSPERT Małgorzata Zajkowska praca

Nieporęt

Biuro rachunkowe

EKSPERT Małgorzata Zajkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Nieporęt
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy EKSPERT Małgorzata Zajkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKSPERT Małgorzata Zajkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EKSPERT Małgorzata Zajkowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
EKSPERT Małgorzata Zajkowska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Nowy Dwór Mazowiecki
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EKSPERT Małgorzata Zajkowska - oferty archiwalne

  • Biuro rachunkowe zatrudni Asystentkę ds księgowości

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 800-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Biuro rachunkowe zatrudni Asystentkę ds księgowości

      Zakres obowiązków

      · księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemie księgowym Optima ( pełna księgowość, KPIR)

      · skanowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do wewnętrznego systemu operacyjnego

      · uzgadnianie kont księgowych

      · uzgadnianie rozrachunków

      · weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

      · pomoc w ogólnych zadaniach związanych z pracą biurem.

      W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

      Wymagania

      Nasze wymagania

      · podstawowa znajomość zagadnień księgowych i podatkowych

      · dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności excel)

      · odpowiedzialność, samodzielność zaangażowanie, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy

      · umiejętność myślenia analitycznego

      · gotowość do nauki

      · dodatkowym atutem będą: znajomość Płatnika i programu OPTIMA

      · znajomość języka polskiego w przypadku osób z Ukrainy

      Oferujemy

      · stabilne zatrudnienie

      · przyjazna i koleżeńska atmosfera

      · możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

      · prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

Pracodawcy w Nieporęcie