Czy to Twoja firma?

TQS FLOORING SP.ZOO SP.K praca

Nieporęt

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku posadzek żywicznych zatrudni doświadczonych pracowników na stanowisko Posadzkarz i Brygadzista. Oprócz doświadczenia wymagane prawo jazdy. Praca na dużych projektach, przede wszystkim na terenie Warszawy. Oferujemy umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Dla pracowników z poza Warszawy zakwaterowanie. Chętnych prosimy o kontakt mailowy: lub telefoniczny: 664 481 516 lub 664 000 731.

Zapraszamy również do wizyty na naszej stronie www.tqsflooring.com

TQS FLOORING SP.ZOO SP.K najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Nieporęt
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy TQS FLOORING SP.ZOO SP.K

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TQS FLOORING SP.ZOO SP.K

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TQS FLOORING SP.ZOO SP.K

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
TQS FLOORING SP.ZOO SP.K
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Białystok

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TQS FLOORING SP.ZOO SP.K - oferty archiwalne

  • Posadzkarz żywiczny

    • Nieporęt
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osób chętnych do pracy w zgranym, zespole pracowników. W zamian za to oferujemy godne warunki pracy i płacy w rozwijającej się, profesjonalnej firmie, która ceni sobie lojalność, uczciwość i zaangażowanie

      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy CV na maila post@tqsflooring.com

      Zakres obowiązków

      Przygotowanie z obróbką podłoża betonowego, oraz wykonanie posadzki żywicznej.

      Pracownik będzie oddelegowany na terenie całego kraju w zakresie prac budowlanych, posadzkarskich wysoko wyspecjalizowanych polegających na wykonaniu napraw posadzek, wykonywaniu posadzek żywicznych.

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie

      Prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      Firma o ugruntowanej pozycji na rynku posadzek żywicznych zatrudni doświadczonych pracowników na stanowisko Posadzkarz i Brygadzista. Oprócz doświadczenia wymagane prawo jazdy. Praca na dużych projektach, przede wszystkim na terenie Warszawy. umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Dla pracowników z poza Warszawy zakwaterowanie. Chętnych prosimy o kontakt mailowy: post@tqsflooring.com lub telefoniczny: 664 481 516 lub 664 000 731.

      Zapraszamy również do wizyty na naszej stronie

Pracodawcy w Nieporęcie