Czy to Twoja firma?

Klimacki Łukasz Ubezpieczenia praca

Pruszków

Klimacki Łukasz Ubezpieczenia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Klimacki Łukasz Ubezpieczenia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klimacki Łukasz Ubezpieczenia

Mapa Klimacki Łukasz Ubezpieczenia

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Klimacki Łukasz Ubezpieczenia
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Klimacki Łukasz Ubezpieczenia - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy/agent ubezpieczeniowy

    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 3 966-5 900 zł / mies.
    • Szukamy osób ambitnych, komunikatywnych i pewnych siebie. Oczekujemy zaangażowania i chęci do pracy.

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

      • Budowanie długofalowych relacji z klientami

      • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa

      Wymagania

      • Niekaralność

      • Wykształcenie min. Średnie.

      • Samodzielność

      • Znajomość technik sprzedaży

      • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy

      • Znajomość minimum podstawowych zagadnień ubezpieczeniowych

      • Umiejętność obsługi komputera i podstawowych urządzeń biurowych

      Oferujemy

      • stabilną pracę i dobre wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania,
      • pakiety szkoleń,
      • stałe wsparcie Regionalnego Dyrektora Sprzedaży oraz Biura Wsparcia Agenta
      • możliwość szybkiego rozwoju, miła atmosfera pracy.

Pracodawcy w Pruszkowie