Czy to Twoja firma?

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji praca

Warszawa
Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie bhp / ochrona środowiska prawo i administracja państwowa bankowość / finanse

Oferty pracy Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji

Siedziba główna

Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji - oferty archiwalne

  • Inspektor bhp

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - realizacja zadań wynikających z aktualnych przespisów bhp;
      - kontrola, ocena i doradztwo w zakresie warunkó pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp i ppoż.;
      - przeprawadzanie szkoleń z zakresu bhp oraz kosultacje w tym zakresie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Bezpieczeństwo i higiena pracy
      • Uprawnienia: Pakiet MS Office
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe - Bezpieczeństwo i higiena pracy; roczne doświadczenie zawodowe; pakiet MS Office; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - realizacja zadań wynikających z aktualnych przespisów bhp; - kontrola, ocena i doradztwo w zakresie warunkó pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp i ppoż.; - przeprawadzanie szkoleń z zakresu bhp oraz kosultacje w tym zakresie. Praca w godz. 7:30-15:30. [Kontakt: il.szczepanska@ron.mil.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki: 20%. W sumie wynagrodzenie nie mniejsze niż najniższa krajowa (3490 zł brutto).
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie