Czy to Twoja firma?

Mateusz Krzemień MKBUD praca

Chorzów

Witaj, nazywam się Mateusz Krzemień i jestem dumny, że mogę przedstawić Ci moją firmę - Mkbud. Nasza historia rozpoczęła się w pięknych okolicach Chorzowa, gdzie przy ulicy Tynieckiej 6/2 w 2021 roku zrodził się pomysł na stworzenie marki, która będzie synonimem solidności i profesjonalizmu w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych, a nasze usługi remontowo-budowlane są odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących nie tylko rzetelności, ale i estetyki. Sucha zabudowa i sufity mineralne to tylko niektóre z elementów, które wnosimy do przestrzeni naszych klientów, przekształcając je w miejsca funkcjonalne i przyjazne dla oka.

Choć nie mogę się pochwalić długą historią, to każdy dzień działalności Mkbud to kolejny krok w budowaniu zaufania i pozycji na rynku. Jako właściciel, zobowiązuję się do utrzymania wysokich standardów pracy, które są fundamentem każdego projektu, który podejmujemy.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie indywidualne podejście i chcą, aby ich przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale i estetycznie wykonana. Każde zlecenie traktuję jako osobiste wyzwanie, a satysfakcja klientów jest dla mnie najlepszą nagrodą.

Zapraszam do współpracy z Mkbud - razem stworzymy przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twoich marzeń i aspiracji.

Mateusz Krzemień MKBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Mateusz Krzemień MKBUD

Praca alert - powiadomienia

Praca Mateusz Krzemień MKBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mateusz Krzemień MKBUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Mateusz Krzemień MKBUD - oferty archiwalne

  • Montażysta ścianek

    Mateusz Krzemień MKBUD
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sucha zabudowa, sufity mineralne (AMF) itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p, Zdolność do pracy na wysokości, umiejętności stosowne do stanowiska, Doświadczenie w zadaniach pracownika budowlanego, Zaangażowane do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
  • Murarz-tynkarz

    • Chorzów

      Malowanie, gipsowanie, szpachlowanie

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Chorzowie