Przedszkole Niepubliczne Delfinek

Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne Delfinek praca

Piaseczno

Przedszkole i Żłobek Delfinek to placówka  w ,której dzieci  rozwijają swoją kreatywność oraz zainteresowania. Dzieciaki staramy się wychowywać w duchu tolerancji, do każdego podchodzimy indywidualnie.

  Zalezy nam na pedagogach dla których praca z dziećmi jest pasją, a ich postępy edukacyjne sprawiają  ogromną radość i dają motywację do kolejnych działań. Rozwój dziecka jest jak niezapisana tablica, którą każdego dnia staramy się zapełniać przez naukę poprzez zabawę.

Przedszkole Niepubliczne Delfinek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne Delfinek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne Delfinek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Niepubliczne Delfinek

Siedziba główna

Praca Przedszkole Niepubliczne Delfinek - oferty archiwalne

  • Nauczyciel/ Pomoc nauczyciela

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 300-5 500 zł / mies.
    • Praca na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego w Przedszkolu Niepublicznym.

      Poszukujemy Nauczyciela do grupy przedszkolnej.

      Poszukujemy osoby energicznej, zorganizowanej, cierpliwej. Stawiamy na kreatywność.

      Zakres obowiązków

      • Realizacja podstawy programowej;
      • Opieka nad dziećmi;
      • Kontakt z Rodzicami;
      • Współpraca z innymi pracownikami;

      Wymagania

      • Studenci w trakcie studiów pedagogicznych o profilu wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne;
      • Osoby, które ukończyły studia pedagogiczne (licencjat/magister/ studia podyplomowe) o profilu - wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne);

      Oferujemy

      • Praca 7,5h;
      • Godziny pracy między 6:30 - 18:00, grafik zmienny, elastyczny;
      • Wypłatę zależną od wykształcenia, doświadczenia i zaangażowania, opłacane/ dofinansowywane szkolenia i kursy itp. itd;

Pracodawcy w Piasecznie