Czy to Twoja firma?

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Piaseczno

Od trzech dekad jesteśmy obecni w życiu społeczności lokalnych, oferując wsparcie i pomoc tym, którzy znaleźli się w potrzebie. Nasza historia rozpoczęła się 30 kwietnia 1990 roku, kiedy to Rada Miejska w Wieliczce podjęła decyzję o powołaniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi i programy, aby skutecznie reagować na zmieniające się potrzeby mieszkańców.

Jako Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, naszą misją jest dążenie do poprawy jakości życia mieszkańców i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę i wsparcie, które pozwoli mu odzyskać stabilność i godność.

Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują kompleksową opiekę psychologiczną i psychiatryczną, nieodpłatną pomoc prawną, poradnictwo obywatelskie oraz programy edukacyjno-terapeutyczne. Nasze działania są odpowiedzią na realne problemy społeczne, a innowacje społeczne, które wprowadzamy, pozwalają na skuteczniejsze rozwiązywanie tych problemów.

Jesteśmy dumni z naszego projektu „Otwórz się na pomoc – w sieci”, który jest przykładem naszego zaangażowania w tworzenie nowoczesnych rozwiązań wspierających osoby w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki temu projektowi, pomoc staje się bardziej dostępna, a nasze działania mogą dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Nasza praca opiera się na zaufaniu i bliskiej współpracy z lokalnymi społecznościami. Jesteśmy tu, by słuchać, wspierać i działać. Każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem skuteczności i profesjonalizmu, a nasze działania przynosiły realną zmianę w życiu tych, którzy nas potrzebują.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami empatii i zaangażowania. Rozumiemy, że każda osoba, z którą pracujemy, ma swoją unikalną historię i potrzeby. Dlatego też podchodzimy do każdego indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, pragną tworzyć lepszą przyszłość dla naszych społeczności. Razem możemy więcej. Razem możemy zmieniać świat na lepsze.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie obsługa klienta / call center

Oferty pracy Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Siedziba główna

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zakres wykonywanych zadań:
      - obsługa klientów placówki oraz pracowników,
      - weryfikacja osób wchodzących do placówki,
      - wydawanie kluczy, prowadzenie rejestrów i harmonogramu korzystania z pomieszczeń,
      - obsługa centrali telefonicznej,
      - bieżąca obsługa i koordynacja pracy recepcji,
      - koordynowanie kalendarza spotkań w placówce,
      - udzielanie informacji interesantom,
      - wykonywanie prac biurowych, w tym koordynacja obiegu korespondencji i prowadzenie korespondencji biurowej,
      współpraca z pracownikami placówki,
      - zamówienia artykułów biurowych, środków czystości i innych rzeczy niezbędnych do działalności,
      - dbanie o wizerunek placówki,
      - organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: wymagania określone zostały w ogłoszeniu o pracę umieszczonym na BIP Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie (mgops.piaseczno.eu)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 300 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piasecznie